Diskuse k článku

Herecká hvězda za třicet tisíc? I to jde

Generační bitvy vládnou v nejrůznějších profesích. Nestává se často, že by učedník velel mistrovi, jen málokdy nositel světové pověsti poslouchá začátečníka, natožpak ještě s radostí. Ale ve filmu je taková výměna rolí možná, dokonce běžná. Mladí tvůrci totiž dnes nejvíc točí - a herecké legendy se jim nevzpírají.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

aknah

hvězda?
No, já nevím, nakolik je to dobrý příklad. Nic proti panu Třískovi, ale hvězda byl před spoustou let, při svém dlouholetém pobytu za hranicemi je spíše druhořadým hercem, takže je spíš překvapivé, že dostal tu hlavní roli, ne vedlejší.
0/0
29.8.2002 13:51

LUCIE BEZ OCENĚNÍ Český Gramy, soutěž pořádaná Českou hulící komorou nedávno vyvrcholila udílením cen - stoprocentně Českých Gramů pervitinu. Tato soutěž vzbudila mnohem větší zájem než obdobná soutěž ?Česká Gramy?, pořádaná Akademií populární hudby, která vítězům dává jakési směšné gramofónky nebo co. Zklamáním byly výsledky pro členy skupiny Lucie. Lucie byla nominovaná ve čtyřech katego-riích, nevyhrála však ani v jedné. Tím pro ně padla i ohlášená párty, na které se měly ceny skonzumovat. ?Čekali jsme aspoň takový dva tři gramy, ale můžem se jít leda vožrat,? uvedl xituaci kapely kytarista Robert Kodein. Naopak radost měli Colorfactory (objev roku). ?My jdem do Radosti,? odpověděl nám zpěvák na otázku, co s cenou udělají oni. Většina oceněných však odcházela s rozpačitými pocity. Nejprve se divili malým rozměrům ocenění, nevěděli jak dovnitř a pak cenu stejně rozsypali při neopatrném prohlížení. Řada z nich chtěla cenu věnovat na humanitární účely, což jim bylo rozmluveno. MAJKL DŽEXN MRTEV! K odporné vraždě došlo nedávno během turné King Of POP ´97 v Buchvígde! Rukou duševně labilního H. W. byl brutálním způsobem usmrcen Král POPu Majkl Džexn! Qraždě došlo během autogramiády, kdy k Majklovi přistoupil mladíx tužkou a památníčkem. Nic netušícímu Majklovi vrazil tužku do oka a rukou ho udeřil do obličeje (tzv. "facka"), z kterého odpadlo zhruba 80% silikonových mimických svalů. Poté ho vzal památníčkem zhora do lebky, čímž způsobil rozpad plastových výztuží obličeje. Pak ho kopnul mezi nohy, a tím mu totálně zrasil umělou dělohu. To Majkl nepřežil. H. W. se ihned po činu s výkřikem: "Úkol splněn. Jdu si pro jointa. Zn: Spěchá!" ztratil v davu. Blahopřejeme.
0/0
28.8.2002 17:36

Najdete na iDNES.cz