Dva mistři z Tele Tele se vrací s talk show

  0:01aktualizováno  0:01
Čtveřice ze zábavné legendy Tele Tele se rozpůlila. Zatímco Veronika Žilková a Josef Carda točí na Primě seriál Ošklivka Katka, Richard Genzer a Michal Suchánek odstartují v neděli na Nově svou novou talk show.

Mr. GS - Richard Genzer a Michal Suchánek - Praha (7. února 2008) | foto: David Port

Název dostala podle hostitelů Mr. GS. A mezi hosty, které hodlají v pořadu zpovídat, jejich bývalí kolegové hned tak nebudou.

"Na kamarády je ještě brzy. Snažíme se naopak zvát ty, které osobně moc neznáme a k nimž nemáme žádný vztah. Na výběr hostů zatím Nova právo veta neuplatňuje," prohlásil včera Suchánek.

Podle ředitele Novy Petra Dvořáka stačí, že se jména hostů konzultují. "Ale asi se nám nestane, že bychom pozvali vítěze třetí řady VyVolených," zvolil Dvořák příklad tváří z konkurenční Primy. Pořad Mr. GS pak charakterizoval slovy, že je "tak odlišný, jako jsou odlišní jeho aktéři".

Všichni svorně vyvracejí pověsti, že prý Suchánek s Genzerem chystají parodickou protiváhu cyklu Jana Krause Uvolněte se, prosím. Mají pro to řadu argumentů. Předně se Mr. GS nevysílá v pátek "proti Krausovi", nýbrž v čase patřícímu dosud seriálu Ztraceni, v neděli po hudební soutěži X Factor, s níž by měl Mr. GS najít společný typ diváků.

"Navíc jsme dva, hosty máme také dva a místo celé kapely jen Václava Koptu," zmínil Suchánek svého hereckého partnera z filmu Sněženky a machři, jehož pokračování spolu natáčejí. "Kopta zvládne všechny nástroje sám, vyjde nás levněji."

A pokud jde o parodii, tu prý mají Suchánek s Genzerem zakázanou přímo ve smlouvě. "V žádném případě nechceme nic ani nikoho parodovat, a Krause už vůbec ne,"  tvrdí s vážnou tváří. "Chceme jen dělat to, co nás baví a co jsme si ukradli."

Podobně i ředitel Novy ujišťuje: "V Tele Tele útočili na všechny naše pořady, ale trochu zestárli a zlenivěli, takže teď budou napadat už jen jeden žánr – talk show, což je formát ukradený ze Spojených států."

 Pořad trvající půldruhé hodiny se točí s publikem v pražském Divadle Metro, pro obrazovku jej režisér Ondřej Sokol sestřihá na půlhodinu. Mezi prvními hosty budou hlasatelka Renata Czadernová, mág Pavel Kožíšek, fotograf Jan Saudek, modelka Martina Poulíčková.

A kdo je host, o kterém moderátoři nejvíce sní? "Václav Klaus. Tedy pan prezident Václav Klaus – jestli mi rozumíte," zažertoval Suchánek spiklenecky v předvečer prezidentských voleb.


Druzí dva z Tele Tele

Josef Carda

Někdejší "sporťák" z pirátského vysílání Novy natáčí pro Primu romantický seriál ze světa módy Ošklivka Katka, v němž hraje finančního ředitele. "Asi je spořivý," žertuje o svém milionáři, jenž nosí v kapse levnou tužku od benzinové pumpy. Návrat do Novy nevidí Carda kvůli válce televizí příliš reálně.

Veronika Žilková

Společně s Cardou točí Ošklivku Katku, kde hraje akcionářku módní firmy. Ale zkouší se také vrátit na Novu se svou vlastní talk show Žravá dáma, která je zatím ve stadiu zrodu takzvaných pilotních, tedy zkušebních dílů. Na rozdíl od pořadu Mr. GS, který staví na humoru, by měla Žravá dáma probírat s hosty aktuální dění.


Nejčtenější

Poprvé v bondovce bude agentem 007 žena, černošská herečka Lashana Lynchová

Britská herečka Lashana Lynchová ve filmu Captain Marvel

Novým tajným agentem s označením 007 bude po Danielu Craigovi poprvé v dějinách bondovek žena a černoška, britská...

Marvel ohlásil nové filmy. Thor bude žena, ukáže se Blade i Angelina Jolie

Herečka Natalie Portmanová na festivalu Comic-Con (21. 7. 2019)

Společnost Marvel oznámila novou várku filmů a seriálů. Do komiksového světa přilákala Angelinu Jolie, která se objeví...

Oldřich Kaiser prodělal infarkt. Skončil na jednotce intenzivní péče

Oldřich Kaiser (1. března 2017)

Herec Oldřich Kaiser (64) skončil po prodělaném infarktu myokardu na jednotce intenzivní péče v jedné z pražských...

Hudební kalendář 2019: Největší letní festivaly v Česku

Rock for People 2018

Festivalová sezona začala letos brzy. Po celé republice od května do září probíhají desítky hudebních přehlídek, které...

RECENZE: Rammstein zapálili i kočárek. Jen kdyby to mohl každý vidět

Rammstein 16. července 2019 v pražské Eden Areně

Skalní fanoušci Rammstein budou nejspíš přísahat, že jejich úterní koncert v pražském Edenu byl skvělý a ze svého...

Další z rubriky

Nový Lví král zabral. Z čela návštěvnosti našich kin vyhnal Spider-Mana

Záběr z nového zpracování Lvího krále

V čele víkendové návštěvnosti českých kin vystřídal další kapitolu filmové série Spider-Man: Homecoming snímek Lví král...

Kdepak lyže, jenom tu chodíme. Jiří Bartoška točil Šťastný nový rok

Emília Vášáryová a Jiří Bartoška představují film Šťastný nový rok

Jiří Bartoška s oblibou prohlašuje, že po sedmdesátce už se stal hercem výhradně „rovinovým“, ideálně kavárenským, tedy...

VIDEO: Mark Hamill, idol Hvězdných válek, zpívá v roli vraždící panenky

Trailer k filmu Dětská hra

Ve filmu Dětská hra, který do kin vejde 25. července, ožije legendární vraždící panenka z hororové série Chucky. A co...

Najdete na iDNES.cz