Diskuse k článku

Suchý dostal klíč od nového Semaforu

Symbolickou chvíli prožil o víkendu Jiří Suchý, šéf Divadla Semafor. Od starosty Prahy 6 Tomáše Chalupy převzal symbolický klíč od nové budovy v Dejvické ulici.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

VCHRL

Pan Suchý je frajer
čím starší, tím lepší, nikoliv módnější a masovější. Do 46. sezóny a do nového divadla panu Suchému i paní Molavcové hodně štěstí, úspěchů a síly. Nikde jinde nenajdu pohromadě hravost, humor, poezii, moudro, písničky a nezaměnitelnou atmosféru. Nepatřím ke staromilcům, kteří znali Semafor v době jeho největší slávy, objevila jsem si ho docela nedávno, přesto do čehokoli se začtu, zaposlouchám, zadívám, nebojím se tvrdit, že Jiří Suchý je svým způsobem genius. Věřím, že to je mnohým trnem v oku.
0/0
6.9.2005 9:36

VláďaK

Suchý
Jediné,co se mu podařilo bylo svého času vystrnadit ze Semaforu osazenstvo okolo pana Šimka, kuli své ješitnosti a lidi mu to sežrali.   Pro spoustu lidí zůstane Semafor spjatý s takovými baviči, jako  Šimek,Grossman,Krampol,Sobota atd. a ne s tímto převlékačem kabátů.
0/0
5.9.2005 11:35

xaeris

Tahání za nos.....
Až  s odstupem času mi dochází, jak ti baziliškové ze Semaforu vytěžili popularitu za bolševika z politické nálady, to když třeba ve svých hrách předváděli, jak jim volá tehdy módní rádio Luxemburg, a šuškanda je za to vynesla až někam do nebe západní pop music,nepřijde mi ani moc divné, že po 89 už nemají valnou šanci s podobnými excesy prorazit.Tedy nic proti S+Š, ale nic asi není černobílé......   
0/0
5.9.2005 10:05

Najdete na iDNES.cz