Diskuse k článku

Zeman křtil na Žofíně svůj bestseller

Bývalý premiér Miloš Zeman křtil na pražském Žofíně svoji novou knihu Jak jsem se mýlil v politice. Za kmotry šli ministr jeho vlády Miroslav Grégr, místopředseda ČSSD Zdeněk Škromach a šéf Jazzové sekce Karel Srp. Knihu si už koupilo 60 tisíc lidí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

chrtil

jojo
český Winston CH.
0/0
8.3.2005 13:42

Isbjeorna

Re: jojo
taky dostane Nobelovu cenu za literaturu
0/0
8.3.2005 15:55

mikejmaus

Doutník
Se svým doutníkem si sice dokresluje image, ale přijde mi to out. Aby se toho comebacku vůbec dožil, když dýchá takový humus.
0/0
8.3.2005 13:17

jacih

Hulvat?
Poznam hulvata na velkou vzdalenost! Hodne jich sem prispiva..Vyznacuje se tim ze jsou neinteligentni, sprosti a kdyz jim doujdou argumenty pouzivaji sproste nadavky..Zeman pouze nazyval a nazyva veci pravimi jmeny. O Arafatovi rekl ze je terorista (byl to strasny skandal) o Haiderovi ze je to novodoby Hitler apod. Na jeho  vyrocich o vedeni CSSD se najde zajiste neco pravdiveho..Rozhodne bych ale rekl, ze chysta velky comeback.. 
0/0
8.3.2005 11:53

jacih

Re: Hulvat?
Pardon pravymi..
0/0
8.3.2005 11:54

Vysehradsky_jezdec

Re: Hulvat?
Zeman sám si vychovával svou loutkovou vládu, tak jak to teď vytýká Grossovi. A každého kdo měl nebo má jiný názor v té své knize teď ještě dodatečně poplival. S čistým štítem z toho vyšli akorát jeho řiťolezci - galérka obtloustlých přikyvovačů s komunistickou minulostí. Jak řikám, Zemanova politika vesnického stylu s vesnickými výroky mi nebude chybět vůbec. Čím méně se bude projevovat, tím líp pro všechny.
0/0
8.3.2005 15:08

Manciny

Zeman
Zeman byl, ať se to někomu líbí nebo ne úspěšný politik, z málo populární ČSSD udělal silnou stranu, když se ujal vlády dělal rozumnou hospodářskou politiku (ke konci vlády ODS činil propad HDP 2 procenta, ke konci Zemanovy vlády byl růst HDP 3 %, což je slušný výkon). Dnes bude růst ještě vyšší. Zeman dokázal z politiky odrjít, čímž umožnil ČSSD rekordně vyhrát volby. Bankovní socialismus a neskutečné tunelování za tzv. pravicových vlád ODS se podařilo ukončit a nastartovat zdravý růst (i když cena za záchranu tunelovaných bank byla vysoká). Zeman taky dokázal pojmenovat některé věci - Heider - fašista atd. Shrnuto: byl to možná arogantní vidlák, ale mě chybí, byl úspěšný a byla s ním alespoň legrace.
0/0
8.3.2005 11:44

0100

Zeman je s duší komediant...
Vystoupí před novináři z auta s doutníkem v ruce, když každý ví, že kouří dýmku. Gesta, gesta,gesta.. Klaus si hned také úpospíšil s prezentací své knihy a pak se nelze divit, když si kluci hrají s knihami a premiér kašle na vysvětlování o penězích své rodiny, že to s naším právním řádem vypadá jak v banánové republice. Langer chce znemožnit vysokými poplatky podání předběžného optření, i když při odvolání žalovaného nemá žádnou právní účinnost a žalovaný může pohodlně dokrást co se dá, a další odborníci na právo ve střihu ODS jako je ing. Doležal nahrává tunelářům podobně, aby miohli dotunelovat co se dá.sněmovna na svém zasedání 9.2.2005 schválila novelu zákona č/1991 Sb., Obchodní zákoník (dále jen OZ), ve které dala do rukou majoritních akcionářů další právní institut vyvlastnění akcií minoritních akcionářů tzv. sqeeze-out. Jedná se o institut, kdy vlastník s podílem nejméně 90 % proti vůli minoritního akcionáře s podílem 10 % nebo proti vůli skupiny minoritních akcionářů
0/0
8.3.2005 7:07

Praotec

Fuj....
Tento "nekomunista" cpi na dalku i ze svymi kamarady z minula komunistickou propagandou. Zatlacil Vasi zemi do kanalu kde jste dnes a topite se v te smrdute kasi.Proste delnicke geny se nezaprou v nem a ani tech prichozich po nem na ty posvatne posty politickeho zivota. Skoda krasne zeme..co dal rict.
0/0
8.3.2005 2:07

Vysehradsky_jezdec

Zeman mi chybět nebude vůbec
jestli kdy Zeman někdy něčím vyčníval, tak svým nezměrným hulvátsvím a vidláctvím. Ať si spakuje Grégra, Šloufa, Škromacha a další stejce a soudruhy, nakoupí lahváče a ovar a zalezou do té Zemanovy tvrze. Tam si můžou hrát na selského krále, na kterého si Zeman hrál vždycky.
0/0
8.3.2005 1:13

Sykin

Zeman je docela frajer
V době, kdy bojoval s Klausem, jsem byl na straně Vaška - a to tak, že velmi... :-)  Ale jedno se mu upřít nedá, jako jedinej dokázal s Klausem soupeřit a od té doby, co odešel, šla do prdele - zaplaťpánbůh - i celá sociální demokracie!!! Gross může tak akorát "felch", výborný slovíčko - mají to na http://blog.lide.cz/wievegh a je to docela dobrá sranda... Já to teda neznal...
0/0
8.3.2005 0:14

HolmesS

dotaz
A nepohybuje se to už někde na netu?
0/0
7.3.2005 21:09

RostislavRod

Já ho mám rád
Určitě to je velice vzdělaný člověk a určitě to je někdo, kdo prošel velkou životní praxí. A zcela nepochybně je to člověk, který nehrabal pod sebe.
Všechny tyto tři faktory jsou dnes u jedné osoby velice vzácené.
0/0
7.3.2005 20:45

Náton

Re: Já ho mám rád
Že se ti chce registrovat se jako takovej kretén co se musí s paní doktorkou starat o kravičky. Ani to vytunelování značky MF nebylo určitě z jeho hlavy, to bych tipoval na Komárka a podobné vykuky.
0/0
7.3.2005 21:10

ferdapytlik

Re: Já ho mám rád
Já bych to viděl takto. Faktor č. 1 : Své vzdělání používal hlavně při svých hulvátských projevech. Faktor č. 2 : velká životní praxe = velice vzácný faktor. ??? Zkus se nad tím ještě jednou zamyslet !!! Faktor č. 3 : Sám nehrabal, ale naháhl si tam ten póvl, který to dělá za něj. P.S. : Vzdělaní lidé s praxí, kteří nekradou. Já jich znám dost. Ty skoro žádného, Odhalil jsem Tě. Ty musíš být na 100 % politik. :-D :-D
0/0
7.3.2005 21:44

Air Force One

Nemám ho rád! Ale jedno se mu upřít nedá!
Nevěřím mu a nemám ho rád! Ale ať byl, jaký byl, na rozdíl od svých pletichářských souputníků a následovníků byl vždycky výrazná osobnost. Ale je dost možné, že on sám (ať vědomě, či podvědomě) nakonec efektivně bránil tomu, aby se vedle něho vyskyatla nějaká další skutečně výrazná osobnost, která by jej nakonec mohla třeba i převýšit a odsunout do pozadí. A tímhle nakonec celou ČSSD sám pohřbil, o což snaží vehemeně i nadále. Třeba si myslí, že ještě přijde jeho čas, kdy bude prošen zbytky ČSSD o to, aby ČSSD zdvihl z popela. A  třeba si věří, že to pak i dokáže. Dost nechutné a tristní.
0/0
7.3.2005 20:10

udolak

Re: Nemám ho rád! Ale jedno se mu upřít nedá!
Já ho mám rád !!! Na rozdíl od Tebe. Na nic si nehrál. Hovada nazval hovady, blbce blbci. Sako nosil zapnuté mimo správnou dírku a hlavu na stranu. Jenže v té hlavě něco bylo !! A v té hlavě chyběla potřeba krást - stačilo mu to co měl. Nikdo mu nemůže vyčíst, že by sám kradl pro sebe, případně kradl pro příbuzné. Musí cítit veliké zadostiučinění při dění kolem Špidly a Grosse. Věděl, že se mu propadá půda pod nohama pro jeho neomalenosti ( ač pravdivé ), že takoví ti pseudoslušní pitomci dělají vše, aby se ho zbavili. Odešel sám na vrcholu moci a teď se asi s pobavením dívá, jak to jeho neschopní nástupci kur.......í.
Neslušnost není nazvat blba blbem. Neslušnost  - to je říkat blbovi "Vážený pane" a potají ho okrádat !!!
Každý nemůže být genius, ale okrádat ty málo chytré a nechat si tleskat...............
0/0
7.3.2005 20:27

our_city

Re: Re: Nemám ho rád! Ale jedno se mu upřít nedá!
Jen málo politiků bylo tak výrazných a inteligentních, jako pánové Zeman a Klaus. Myslím, že byli rovnocennými soupeři. Je skutečně příjemné vidět, že ač každý z nich na jiné straně a s jinými projevy na veřejnosti, vždycky se vzájemně respektovali a zřejmě si jeden druhého vážili pro svoji vzdělanost a přehled. Ostatně i Zeman dokázal na rovinu říct, že Klaus je lepší prezident. Klaus naopak pozval svého bývalého rivala do Lán. Je lepší důkaz politické úcty mezi dávnými soupeři? Mně Zeman chybí - jeho sarkasmy mi byly blízké.
0/0
7.3.2005 21:10

marantha

Re: Re: Re: Nemám ho rád! Ale jedno se mu upřít nedá!
TAK TOTO JSOU NAPROSTO PRESNE MOJE SLOVA. ABSOLUTNE SOUHLASIM
0/0
9.3.2005 18:17

Najdete na iDNES.cz