Diskuse k článku

Krásné vězení pro Balogovou

První album Martiny Balogové potvrzuje hlasové kvality zpěvačky, avšak vokální i studiová technika jako by věznila Balogovou-člověka. K chladu mechanických rytmů zpěvačka přikládá studenou dokonalost svého výrazu, jenže to vše se pak sčítá.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Clar

diskuze
Jedni prudí na hudbu, jedni na národnost, jedni na přežehlené fotky. Neslyšel jsem, to takže v tomhle se nemohu vyjádřit. Ale pokud někdo tvrdí, že je to JEN o muzice a ne o grafice atd, nemá pravdu. CD = booklet, texty, propagační materiály, image, zkrátka úplně všechno. Jinak by grafici netrávili hodiny retušováním fotek, přípravou bookletu a vůbec by se okolo Balogový nemotalo tisíce lidí, kteří si chtějí přivydělat nějakou korunku. Kdyby šlo JEN o hudbu, točí Martina (i ostatní "superstar") demáče a maká na svém debutu aspoň tři roky. Takhle je to jen další konzum zabalený v pozlátku a předhozený všem, dokud si pamatují... Byť je sympatické, že to nevydala hned a přípravě věnovala aspoň ten rok. A může být zpěvačka sebelepší, za rok zkrátka nemůže projít vývojem, kterým někteří muzikanti procházejí třeba i desítky let, než se dočkají první desky.
0/0
26.4.2005 12:28

jafesi

Re: diskuze
Jenže problém je v tom,že Martina žádným vývojem procházet nemusí.Ona má talent vrozený a to co ona dovede s hlasem,se na žádné konzervatoři neučí.A ti Tvoji muzikanti budou studovat třeba celý život a nikdy nedokážou to,co Martina.S tím se člověk rodí a ona už hotová zpěvačka je.U ní šlo jen o opravu výslovnosti a to udělala.Její CD je dokonalost sama a nejdřív si to CD poslechni a pak napiš co si myslíš.Ale od srdce a pravdu.Né zas nějaké výlevy zlosti a závisti,jako ostatní.
0/0
26.4.2005 13:14

krleška

Re: Re: diskuze
Naprostý souhlas - žádná konzerva nebo hraní po zaplivaných klubech (kterého si mimochodem užila dost a dost a určitě to leckdy nebylo jednoduché...) už není nic pro ni. Potřebuje dotáhnout angličtinu a občas takové to moc otevřené "romské e", max. dostat do hlasového projevu trošku víc srdečnosti, ale jinak je to hotová paní zpěvačka! Hlas má ojedinělý a většinou v písních několikrát převyšuje kvalitu těch hudebních aranží, ale např. ten 4. song je úžasný - Ondra B. si dal hodně záležet...
0/0
27.4.2005 14:57

jafesi

Martinko,děkuji !
Martina je nejlepší zpěvačka v Česku.A Vy to všichni dobře víte,jen to nosíte v sobě a nechcete jít spravdou ven.Ale proč? Martina se tu narodila a má českou národnost,jako Vy ostatní.Tak na co si to tu pořád hrajete?Buďte spravedliví a uznejte,že její pěvecké kvality tu nemají konkurenci.A Ty milá Martinko si z těch závistivců nic nedělej.Zpívej dál,fanoušků ,kteří se to nestydí říct nahlas,že jsi nejlepší,máš dost.Jsi prostě naprostá jednička.Gratuluju Martinko a děkuji za nádherné CD
0/0
25.4.2005 20:47

jafesi

Martinko,jsi nejlepší !
Martina Balogová: I Am Not From Here MARTINKO,JSEM NA TEBE VELICE HRDÁ A DĚKUJI TI,ŽE TU JSI A DĚLÁŠ NÁM RADOST SVÝMI PÍSNIČKAMI A HLASEM SVĚTOVÉHO FORMÁTU.TVÉ CD DOMA POSLOUCHÁM A NEMŮŽU SE NABAŽIT TVÉHO HLASU SKUTEČNÉ PĚVECKÉ BOHYNĚ.PRO MNE JSI TA NEJLEPŠÍ ZE VŠECH SUPERSTARS.TO CO S HLASEM PŘEDVÁDÍŠ,JE AŽ NESKUTEČNÉ A ABSOLUTNĚ SE VYROVNÁŠ TĚM NEJLEPŠÍM AMERICKÝM ZPĚVAČKÁM.MOC TI DĚKUJI ZA CD A TĚŠÍM SE UŽ NA DALŠÍ.TO CD JE PROSTĚ BOMBA V ČESKU.A NOVÝ DUET SE SÁMEREM JE BOŽÍ.DÍKY,DÍKY.
0/0
25.4.2005 20:46

pan_otaznicek

Anketa
 Ci nohy to jsou ?  
0/0
25.4.2005 20:29

majida

Vězení ?
Nevím jak pozorně jste CD poslouchal, protože se vůbec nezmiňujete o tom co je nesporné a každý muzikant to musí cítit. Nemluvíte o tom jak Balogová fantasticky cítí rytmus , jak skvěle frázuje a bylo by toho rozhodně víc co by  se dalo vyzdvihnout a pokud jste více než jednou vyslechl její " Já se rouhám " tak nechápu připomínku o neprožitku ........ Mě naopak toto CD nadchlo a jenom doufám,že se pan Brzobohatý stane jejím dvorním skladatelem, protože zejména jeho skladby mě prostě uchvátily . Pro mě by Balogová mohla být klidně ještě hloupější a ošklivější než jak se o ní tady většinou píše, já s tím nemám problém ale chápu ty, kteří byť jsou inteligentnější a krásnější než ona , nepíše se o nich, protože není důvod.A vám kterým vadí, že má na obalu " vyžehlený ksicht " radím, aby jste si její CD nekupovali, protože vevnitř má fotky, který byste nemuseli rozdýchat.
0/0
25.4.2005 15:39

nerowolfe

Re: Vězení ?
Díky, není co dodat, líp bych to neřekl. Přece jen je ještě naděje, že hudba nevyhyne. Mějte se fajn. 
0/0
25.4.2005 16:03

PanKokos

?
Nemá nějaký vyžehlený ksicht? :-) Ta digitální technika je mocná věc :-)))
0/0
25.4.2005 11:32

zdenekes

Re: ?
to víš, že je to vyžehlený, ale ona se domnívá, že je asi bílá, kdepak , cigana jak řemen
0/0
25.4.2005 11:43

Rawena

Re: ?
Ste trubky ... pokud vim, clanek byl o jejim novym CDcku .. a ne o graficke uprave fotek ... tak aspon piste k veci ... pokud vam teda na to vase mozkova bunka staci ... :-/
0/0
25.4.2005 12:03

Najdete na iDNES.cz