Diskuse k článku

Dvě lahve ukradené na benzince mu byly málo, tak se vrátil pro další

Když to vyšlo jednou, vyjde to znovu. Tak asi uvažoval muž, který kradl alkohol na čerpací stanici OMV v karlovarské čtvrti Rybáře. Loupil totiž postupně, na etapy. Nejdříve odnesl prvních několik lahví v kapsách bundy, a když mu to vyšlo, ještě dvakrát se v krátkém časovém úseku vrátil pro další.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Dr.Onufrakova

Trest môže vykonať kat alebo dráb

Napríklad sťať hlavu alebo vysoliť 20 rán korbáčom. Previnilec sa môže trestu akurát podrobiť. Ešte nikto nepovedal, že vykonal Bory, Mírov alebo Leopoldov. Orgány činné v trestnom konaní by však takúto zmenu terminológie neuniesli.

P.S. Aby ma nezmazali za nedodržanie témy. Podstatu ceny alkoholu tvoria dve dane, chlapík nekradol, akurát ich krátil. Keď niekto predáva benzín a alkohol, tak ho treba považovať za pobočku daňového úradu. Myslím si, že ten špiritus vo výrobnej cene 5 Kč za liter mal dostať na recept, keď to v podobných prípadoch ide s metadonom.

0/0
19.7.2012 6:16

IVANA FAK

useknout ruce?

no né protože se jedná o známou firmu, což v článku asi neni vylíčeno jakou, dovedu si domyslet . nemá třeba ani kde bydlet, nemá nic..pokutu nezaplatí, práce vykonávat nebude, v base se akorát ohřeje a konečně najít. Potrestání by tedy mělo být skutečné potrestání..já bych se přimlkouval za něco exemplárního. Ruce useknout nemá moc smysl, akorát další vyžírka přibyde, tak co s nim....??? Počkat, až tiše zhebne na cirhozu, nahradí ho hned deset dalších kolegů.

0/0
18.7.2012 18:04

Kidkid

Re: useknout ruce?

Dotyčnému zřejmě chybí pracovní návyky. Tak šup s ním do vězení a jako smysluplnou práci mu dát odstraňovat izolaci ze starých kabelů nebo roztloukat beton na štěrk a vyndavat z něj kovovou armaturu. Každý den by mu bachař zhodnotil práci a podle toho by dostal najíst. Při plnění normy slušná strava a normální postel, při mizerné nebo žádné práci tvrdý kavalec, chléb, voda a tuřín nebo vodnice.

Z výtěžku jeho práce by se hradilo jeho věznění a škody které způsobil. Doba trestu by nebyla omezena časově, ale dána tím za jak dlouho by splatil všechny škody, které napáchal.

0/0
19.7.2012 0:46

Najdete na iDNES.cz