Několik nehod se v pátek stalo na dálnici D6 na kilometru 155,8 ve směru z Karlových Varů na Cheb. Nejprve tam havaroval nákladní automobil, poté za ním několik osobních aut. Provoz na dálnici policisté zastavili z důvodu vyšetřování nehody a odstranění nabouraných aut. Na místě zasahují všechny záchranářské složky.
Hasiči za poslední tři hodiny vyjížděli k osmi dopravním nehodám po celém kraji. Autonehody se staly například v Karlových Varech, u Nejdku, u obce Kfely na Karlovarsku nebo u obce Šindelová na Sokolovsku. Nehody jsou většinou bez zranění. „Upozorňujeme řidiče i chodce, aby při pohybu venku dbali zvýšené opatrnosti,“ uvedli hasiči na facebooku.
Silničáři upozorňují řidiče, že silnice mohou vlivem sněhu klouzat, navíc je kvůli sněžení snížená dohlednost. Namrzat by mohly silnice hlavně v Krušných horách. Je možné, že sněžení bude dnes večer místy přecházet v mrznoucí déšť, který na vozovkách vytvoří ledovku.