Diskuse k článku

Chování politiků k nemocnici nechápu, říká šéf Sokolovské uhelné

Rozladěn a zklamán je František Štěpánek z toho, jak krajská vláda zachází s pronajatou sokolovskou nemocnicí. Předseda dozorčí rady největší firmy v kraji - Sokolovské uhelné - nechápe, proč politici pohrdli jeho nabídkou, že daruje 18 milionů na rozšíření a zachování iktového centra pro léčbu pacientů s mozkovou mrtvicí v Sokolově.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

BAR1

V čem je zakopaný pes....

Nevěřím, že by si ta krajská vláda nevzala nabízené peníze, kdyby v tom nebylo riziko porušení zákona o veřejných zakázkách apod. Zřejmě jsou podmínky dárce spojené s tímto darem tak nepřijatelné, že by mohlo jít o trestní odpovědnost. Je známo že všechny investice realizovaly bez výběrových řízení dceřinné firmy SUAS a ne nahodou zrovna včera dostal bývalý mamager krajské nemocnice z roku 2006 podmínku za to, že neproběhla výběrová řízení na některé zakázky.

0/0
29.8.2012 8:35

bushman 777

Re: V čem je zakopaný pes....

Já zas nevěřím,že by majitélé SU potřebovali pro ně''ušmudlaných ''pár desítek milionů,když jsou ''za vodou''nejmíň na 3 generace dopředu.Vzpomeňte si ,jak byla nemocnice na zavření,chyběli lékaři,aneseziology si půjčovali z K.Varů,chtěli z toho udělat léčebnu.Po dosazení lidí,kteří tomu rozumí,jim krajští levičáci(ijeden pohrobek KSČ)začali dělat nohy.Firma je mecenášem kraje i v jiných oblastech,nemocnici chtěla zachránit pro své zaměstnance,kterých je víc jak 4 tisíce.Ale v tomto zkorumpovaném státě se dobré skutky trestají.O úrovni krajských politiků si uděláme obrázek z článku,kde o nepřítomném kolegovi-politikovi mluví v minulém čase.HnusX

0/0
29.8.2012 15:16

Qlk_5

Kdyby byla nemocnice soukromá,

Tak už to dávno je a takovéhle problémy by nebyly vůbec...:-/

0/0
29.8.2012 0:19

bushman 777

Re: Kdyby byla nemocnice soukromá,

jenže to ti samí levicoví politici nechtěli dopustit.SU do ní nacpala desítky milionů,a zvládlo by se to.Ale oranžovo -rudá koalice byla velmi proti,až když byla nemocnice na huntě,chtě-nechtě museli souhlasit,aby ji spravoval někdo rozumný.Vzpomínám na článek v MFD o liberecké nemocnici.Místní socani tam dosadili po volbách neznámé lidi,a ti za pár měsíců nasekali desítkymilionové dluhy.Rozdávat by jim šlo-ale z cizího Z vlastního nicX

0/0
29.8.2012 15:20

wrah

Nesmysl

Pronájem čehokoliv je nesmysl. Outsourcing vždy vyjde dráž, než mít tam vlastní lidi. Ona ta firma co dělá prostředníka chce také vydělat. Výhodu to má jedině v tom, že se nemusíte starat. Tady jestli to dobře chápu, tak se starají, mají všechny ztrátové části a "nájemce" jen líže smetanu z těch ziskových.

0/0
28.8.2012 19:45

vosanek

Re: Nesmysl

prober se, v tomhle státě tyhle pravidla neplatí. Všechno co je státní, zaplatíš 3x. Podívej se jak dopadly porcelánky, sklárny a podobné státní a polostátní podniky... Další velký tunel pod dozorem státu a nemocnice nejsou výjimka.

0/0
29.8.2012 1:12

hnusil VI. - věčný bojovník

Re: Nesmysl

outsourcing vyjde draz? a do kolika umis pocitat?

0/0
29.8.2012 8:13

Najdete na iDNES.cz