Diskuse k článku

Hlasy voličů chce i bývalá starostka Krásna, obviněná z machinací

Bývalá starostka Krásna Lenka Sidorjaková, kterou policie už před měsícem obvinila ze zneužití pravomoci a finančních machinací, kandiduje v říjnových volbách do krajského zastupitelstva. Z 19. místa na kandidátce Hnutí nezávislých za harmonický rozvoj obcí a měst kvůli obvinění odstoupit nehodlá.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

dajmona

No a co dodat k tomu že paní starostka kandiduje v opozici.

Tak v době kdy ji její věrní dali hlasy, ještě celou kauzu neprošetřovala policie a tak se jí dařilo, i díky paní obviněné účetní, mlžit. Hlasy dostala díky neinformovanosti a naprosté podřízenosti jejich hospodských přátel za které pilně platila útraty, samozřejmě že ne ze svého. Čím víc měla másla na hlavě, tím více se snažila házet špínu na ty co s ní nesouhlasili, ......... no a v tom pokračuje i nyní, věřím, že kdyby byly volby,  dopadlo by to celé jinak. Pokud si přečtete všechny články co o ní napsali novináři, tak její argument je pořád stejný, vcítila se do role ublížené opoziční vesnické političky, ale tak to není, to víme všichni. :-)

0/0
2.10.2012 9:45

dajmona

Politická objednávka .....

Že prý politická objednávka, tak to je úsměvné, kdo a taky proč. Bývala paní starostka, vzhledem ke svému základnímu vzdělání, mohla vesele starostovat v tak malém městě jako je Krásno až do důchodu, jen kdyby tolik nekradla, prostě neměla míru a účtovala spolu s paní účení sobě a sobě .... až to prasklo. No a to je celý. Hledat v tom cokoliv jiného je nesmysl, to ví v Krásně každý. Že takových kandiduje řada?  Tak to možná kvůli takovým, co zlodějinu tolerují se jim daří postupovat  bez skurpulí a přes mrtvoly až na nejvyšší posty, pak se ale nelze divit, že to tu celkově tak vypadá. Takže pan Hora odvedl svému hnutí nedobrou  službu, protože taková kandidátka mu hlasy nepřidá.:-)

0/0
1.10.2012 20:00

hnusil VI. - věčný bojovník

Když ...

.... mohou kandidovat zloději, lháři a tuneláři jako Hora, Novotný či Horník, tak proč by nemohla tahle?

0/0
26.9.2012 20:17

kumar

ma ji

vyholenou a ma to rada nase lenicka:-)

0/0
26.9.2012 19:17

Martin V2

Re: ma ji

A velký prsa! To se taky počítá :-D

0/0
27.9.2012 6:56

Carlossainz

Přijďte se podívat do načí obce, tak by měl být řízen i kraj

Přijďte se podívat do naší obce, tak by měl být řízen i kraj Zdroj: http://vary.idnes.cz/obvinena-starostka-krasna-lenka-sidorjakova-kandiduje-ve-volbach-py8-/vary-zpravy.aspx?c=A120926_1833641_vary-zpravy_slv

Nevím jak v Krásně, ale jestli jednička na kandidátce pan Hora zve lidi do své obce, tak jim jistě chce ukázat předražené zakázky, to se jistě naučil od lidí se kterými sedí v ROP Severozápad, nebo tím mají na mysli zavření restaurací. Třeba se chtějí pokusit zavřít restaurace v celém kraji po vzoru Chodova. To se máme na co těšit Rv

0/0
26.9.2012 11:03

Rumcajz

Takže...

Další do seznamu : Tyto nevolit.;-)

0/0
26.9.2012 10:56

k5en

Nic překvapivého

Kandidují lidé s daleko horšími prohřešky.

0/0
26.9.2012 9:56

Najdete na iDNES.cz