Diskuse k článku

Muslimové chtějí ve Varech postavit mešitu. Zatím se schází v Thermalu

Muslimové založili v Karlových Varech svoji obec, zatím má deset členů. Její zástupci by rádi měli v lázeňském městě svoji mešitu, podobně jako v Teplicích nebo Hradci Králové. Dosud se scházejí v pronajaté modlitebně v hotelu Thermal.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Huffnagellův duch

Za každou mešitu v Evropě

postavte kostel v Iráku, Afghanistánu nebo Pakistánu.

0/0
7.9.2012 21:26

Eastwood

Josef Pavel, a jeho pochopení pro národnostní menšiny.

Josef Pavel, někdejší primátor města Karlovy Vary a hejtman karlovarského kraje, vždy za ODS, je v současné době ředitelem LS Thermal v Karlových Varech, to zn. hotelu v němž mají karlovarští muslimové pronajaté prostory pro svojí modlitebnu.

Je pozoruhodné, jaké vždy měl a má Josef Pavel internacionální cítění. Muslimové v Karlových Varech mají zatím smůlu, že již Josef Pavel nevykonává žádnou z již uvedených rozhodujících funkcí. V opačném případě by se zakoupením vhodného objektu, event. pozemku asi neměli problém. Je velmi pravděpodobné, že Josef Pavel, resp. LS Thermal dostali od karlovarských muslimů v souvislosti s pronájmem potřebných prostor pro modlitebnu nabídku, kterou nebylo možné odmítnout.

V uplynulých senátních volbách byl za karlovarsko Josef Pavel nominován ODS na post senátora. Za jeho zvolení se velmi výrazně zasazoval i tehdejší předseda ODS Topolánek. Karlovaráci se tehdy nějak probudili a řekli si, tak tohle, to tedy ani náhodou, a Josef Pavel odešel ze scény.

0/0
13.8.2012 21:19

nexus99

Re: Josef Pavel, a jeho pochopení pro národnostní menšiny.

To by mě zajímalo čeho ředitelem bude napříště pan Kulhánek, když nechal v centru města zřídit ubytovnu pro sociálně nepřizpůsobivé bůhví odkud přitáhlých, která se zdárně rozlézá k blízké řece, kde již stojí první cikánský slum. Je rozkošné pozorovat jak se jeho obyvatelé chodí mýt do řeky, jak tahají z vody všechno co vypadá jako železo, a pokud to nejde zpeněžit, nechají to pohozené na břehu. Primátorem už jistě příště nebude ani on a ani nikdo z e současného partajního vedení města. Tohle si totiž ano ODS nebo ČSSD nedovolily, a víme jak to s cikánskými ubytovnami chodí: Zadarmo to rozhodně není a někdo si musel dobře napakovat kapsu..;-DRv

0/0
14.8.2012 11:49

Chebster

Co dodat...

Snad jen: jděte do háje s mešitama ;-O Tady jste v [>-]

+6/0
13.8.2012 16:26

lukaslhotan

Karlovy vary se maji na co těšit

Jistě, Alrawí již do Karlových varů rozšíří islámský extremismus:

http://zpravy.idnes.cz/brnensti-muslimove-kazou-proti-sionistum-zide-v-praze-se-zlobi-pwn-/domaci.aspx?c=A111213_133048_brno-zpravy_dmk a budou tam jistě kázat čeští islamisté proti židům: http://www.parlamentnilisty.cz/rss/zpravy/Pobijte-Zidy-musi-mit-strach-Kazani-ceskeho-muslima-vydesilo-politiky-216375 o tom jak je Alrawi a jeho islamisté nebezpeční píši zde:

http://www.kosmas.cz/knihy/164740/islam-islamismus-v-ceske-republice/

+4/0
13.8.2012 13:46

3032

Re: Karlovy vary se maji na co těšit

Jo Alrawi je třída v Noci kostelů předvedl, že propagandu ovládá bezvadně, ty skotačící holčičky byly dokonalé.

Dám vtip po ránu: Když jsem zjistil nevěru manželky, byl jsem zdrcený, ale obrátil jsem se k víře a to mi pomohlo.

Konvertoval jsem k islámu a ráno jsme ji ukamenovali.

+1/0
14.8.2012 6:19

Najdete na iDNES.cz