Diskuse k článku

Prověříme bezpečnost chebského obchvatu, slíbili politici

Odpůrci chystaného jihovýchodního obchvatu Chebu se dočkali alespoň částečného zadostiučinění. Karlovarský kraj i město Cheb slibují, že se zaměří na problematická místa připravované přeložky. Samotnou stavbu to však neohrozí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

SidiL

Mně by zajímalo jen jedno ...

... kolik lidí trvale bydlí u zmíněných kruhových objezdů a křižovatek a kolik lidí v Podhradu a Hájích. A taky by mně zajímalo, jestli když město v Hájích pozemky prodávalo, jestli lidem vehementně ukazovalo územní plán a seznamovalo je s faktem, že jim časem pod nosem budou frčet autíčka do Němec. O vedení Chebu si nemyslím nic moc dobrého, a tímhle to pohnojí definitivně - v okolí Chebu už nebude jediný kousek krajiny, kterým nepovede nějaká "dálnice". Super, páni zastupitelé, opravdu zastupujete zájmy lidí. Nechápu, proč jste tolik investovali do inline stezky na Šlapanech, když tam teď rekreantům budou kolem brousit auta. Bóže, lidská neomezenost a tupost je bezmezná.

0/0
27.7.2012 14:43

Máchal01

Re: Mně by zajímalo jen jedno ...

Možná by stačilo zvednout se ze sedačky a jít se projít po trase 17. Listopadu, Vrbenského, Evropská. To co potkáte okolo a má to okna, jsou domy ve kterých bydlí lidé. Když si jdu někde koupit pozemek, tak si nejprve zjistím, co mne v okolí čeká. Každý odpovídá sám za sebe... O dálnici bych asi nemluvil, dálnice je komunikace o minimálně dvou pruzích pro každý směr jízdy a šířce 28m. A to tahle komunikace mít nebude. Cyklostezka, ne inline stezka povede pod silnicí, ne vedle ní. A křížit se bude v jednom místě....Chápu naštvanost některých obyvatel, ale v tomto případě zájem většiny (úbytek aut ve městě díky objízdné trase) převažuje nad zájmem menšiny. To je prostě fakt. A ono se jděte zeptat některých obyvatel v Hájích, zda tak vehemntně nesouhlasí se stavbou. Někteří Vám řeknou jednu věc. Že se rychleji dostanou autem z města směrem na Karlovy Vary nebo Plzeň. A nakazovat někomu, že má v době, kdy komunikace stavebně vyhovuje provozu, že má jezdit jinudy? Děkuji, to už tu bylo....

0/0
27.7.2012 18:50

Najdete na iDNES.cz