Diskuse k článku

Silné příběhy z Chebska lákají lovce záhad a spisovatele Stanislava Motla

Chebský region měl odnepaměti punc jisté výjimečnosti. Jakoby stál v půli cesty. Ani český, ani ryze německý. Osudy lidí, kteří na Chebsku žili, byly často neobyčejné a kvůli událostem v polovině minulého století někdy zůstávaly dlouhá desetiletí zahaleny tajemstvím.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

A75d48o40l14f 62R65i90e65d51e11l 4355596158566

Stanislava Motla považuji za výjimečného člověka. Nejen z toho důvodu, že jsem snad přečetl vše co napsal a nebo viděl z TV pořadů, jejichž byl autorem. Nezapomenutelná pro mne byla setkání s ním a krátká spolupráce na čtyřech pořadech v rámci TV seriálu " Na vlastní oči ".

Stanislav Motl se tehdy, dnes lze říci již před mnoha lety, začal zajímat tak říkajíc o můj případ, když jsem se snažil využít zdroje minerální vody v Mýtině na okrese Cheb, tzv. Kyselecký Hamr a ve kterém mne moji tehdejší společníci, manželé žijící v sousední obci Doubrava, prachsprostě podvodem okradli. Za tento podvod byli sice soudem potrestáni, nicméně z krátkého podmíněného trestu který obdrželi jasně vyplynulo, že tehdy pan soudce měl pro jejich podvodné jednání vzácné pochopení.

Stanislav Motl je nejen velmi nadaným a tak říkajíc čtivým autorem, ale má velmi silně vyvinutý smysl pro spravedlnost. Toto je, zejména v dnešní době vlastnost velmi vzácná a pozoruhodná.

Stanislavu Motlovi přeji pevné zdraví, neutuchající elán a pevné nervy.

Adolf Riedel - Karlovy Vary

0/0
25.4.2015 10:59

Najdete na iDNES.cz