Ondřej Beránek na střídačce Karlových Varů.

Ondřej Beránek na střídačce Karlových Varů. | foto: ČTK

Třetí porážka v řadě. Hokejové Karlovy Vary získaly bod

• 0
Poslední dva prohrané zápasy z přelomu let se skóre 4:14 spíše zanechaly stopy na hokejistech karlovarské Energie. A tak v nedělním utkání s Třincem od začátku působili ospale, nicméně podobně na tom byl soupeř. Přesto o první přestávce vedli díky Rachůnkově přesilovkové trefě. Ve druhé třetině Oceláři zvýšili obrátky a tři minuty před jejím koncem své úsilí zhodnotili. Wolski nabil Kovařčíkovi, který Novotného propálil zpoza pravého kruhu.

Třetí část o vítězi nerozhodla, to muselo až prodloužení. O výhře Ocelářů rozhodl v čase 63:40 při premiéře v extralize Kanaďan Wojtek Wolski.

KV Arena zažila už čtvrté prodlužování z posledních šesti domácích utkání. Poprvé se však Energie v této sérii nedokázala prodrat ke druhému bodu.

„Před zápasem bychom ten bod brali více než po tom průběhu. V celém utkání jsme byli Třinci vyrovnaným soupeřem, v souboji pět na pět jsme neinkasovali, díky skvělému týmovému výkonu a výkonu Filipa Novotného,“ posteskl si karlovarský asistent Tomáš Mariška.

Témata: Filip Novotný