Diskuse k článku

Brodský klub musí vrátit 2 miliony, výchova nových Holíků je v ohrožení

Radnice v Havlíčkově Brodu přikázala tamnímu bruslařskému klubu, aby vrátil 1,9 milionu korun z městských dotací. Peníze určené na trénink mladých hokejistů bruslaři utráceli za provoz prvoligového mužstva nebo autobus pro jeho fanoušky. Klub upozorňuje, že hrozí zánik místního mládežnického hokeje.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

D51a95v61i88d 18P42e58c80a 1815544741956

. Musím se smát, neboť na toto poukazoval loni jeden kolega z kruhu fanoušků Havířova….že tedy naši fanoušci jsou dotovaní. Tehdy jsem to bral, jako provokaci mezi fans, dnes to je pomluva od města. Fanoušci za to nemohou, to jen někdo chce, abychom se hádali mezi sebou a nebylo vydět na jeho prsty. Dohadujeme se zde pravidelně na téma Barus, Vopelka, rotace hráčů….Největší zájem jste přátelé měli mít o volby v Havlíčkově Brodě. Tam se rozhodovalo dle mého o budoucnosti hokeje. Dnes se jedná o roky 2011,2012. Chtělo by se napsat, kdo byl manažer hokeje v těchto letech, ale to je laciné. Město dalo peníze a systém jel. Dnes Vám Vaši zastupitelé chtějí dotace vzít a postavit za ně kruháky. Prosím, pamatujte si velmi dobře, jak se zastupitelé v této kauze chovají, třeba Vám to pomůže u příštích voleb. David Peca, fanoušek brodského hokeje.

0/0
23.12.2014 11:55

D10a59v89i84d 60P64e90c15a 1825974351186

Dobrý den.

          Když jsem sipřečetl články týkající se současné politiky města Havlíčkův Brod vůči Bruslařskémuklubu a potažmo klubu HC Rebel, nedalo mi to a musím se k tomu vyjádřit. Čekalbych, že městská politika se bude vyvíjet s nějakou kontinuitou a budouaspoň částečně ctít minulá rozhodnutí, ale to, jak se staví někteří k vracenídotací do sportu je fraška. Kdo za to zaplatí? Podle radních rodiče a děti,kteří sportují v klubu BK a sami ještě sport dotují. Kluci a děvčata,kteří raději sportují, než paří na počítači a nebo chodí na pivo.

           Nejdříve městohrne peníze do hokeje horem, dolem a v podstatě umožní smlouvou tok penězmezi městem, vrcholovým sportem (HC Rebel) a mládežnickým hokejem (umělevytvořené BK). Nad vším drží ochranou ruku ODS. Je to možná špatně, možnádobře, ale město to umožnilo. Chtěl bych na tento moment upozornit hlavně dalšísporty a aktivity, které se nyní o peníze hlásí. Pozor na vratky, přátelé,nejdřív Vám Vaše peníze přerozdělí a pak Vám je vezmou, aby mohli přerozdělovatsvým známým. Obzvlášť bych v tuto chvíli vypíchl aktivitu ČSSD a paní Mojžyškovéa pana Čáslavského z hnutí změna pro Brod. Hnutí pana Čáslavského neznám,ale pro Ano a ČSSD je typické, že lidem před volbami slibují, ale pak penízepotřebují zpět…jistě na nějakou novou, pěknou kruhovou křižovatku. Sice se naní nevejdou větší a auta, ale nebojte voliči, křižovatky a obchvaty budou.Minimálně studie na ně.

         Je mi jasné,že kdyby vyhrála volby ODS, tak ten penězotok zakryjí, minimálně proto, že jejim jasné, že až hokej spadne, tak půjde dolů i mládež, peníze se rozpustí v malýchsportech a v Brodě bude pár regionálních soutěží. Jak dlouho se snažíŽďár, Kolín, J. Hradec a další? Nějak jim to z té 2. Ligy nejde a nejde.

           Nakonecještě do té špíny namočí fanoušky, kterým někdy půjčil dotovaný autobus. Musímse smát, neboť na toto poukazoval loni jeden kolega z kruhu fanoušků Havířova….žetedy naši fanoušci jsou dotovaní. Tehdy jsem to bral, jako provokaci mez

0/0
23.12.2014 10:15

Najdete na iDNES.cz