THE SOLUTION JE ŘEŠENÍ - Jde o 100% čistý bioaktivní hydrolyzovaný kolagen. Neutrální chuti a vůně. Díky tomu ho můžete smíchat s jakýmkoli jídlem nebo pitím. Je balen do jednotlivých sáčků, takže si ho můžete vzít s sebou do práce, do fitka nebo ho přibalit na dovolenou. Přimíchejte ho do studeného nebo horkého nápoje, do ovesné kaše, smoothie nebo jogurtu – fantazii se meze nekladou.

„Bez péče nejsou koláče! Moje nové přísloví. Péči o pokožku začít uvnitř, a k tomu zdravá strava, pohyb, kvalitní spánek, pocit naplnění z věcí, které děláte, a blízkost lidi, kteří vás mají rádi a inspirují vás. Ano, není toho málo, ale dá se to v životě nastavit. Kolagen Oslo Skin Lab užívám skoro 3 roky. Vidím, že moje pleť je mnohem hladší a pevnější. Neočekávám, že budu opět vypadat na dvacet, jen se chci cítit ve svém věku co nejlépe.“ Jitka Schneiderová, ambasadorka Oslo Skin Lab.

OsloSkinLab - ZR22

JAK FUNGUJE KOLAGEN?

Kolagen je bílkovina, která se přirozeně nachází v našem těle a je jedním z nejdůležitějších stavebních bloků kůže. Mladá pokožka může obsahovat až 80 % kolagenu. O to, aby byla naše pokožka hladká a pevná, se stará vrstva zvaná škára, jinak také dermis. Právě její součástí je kolagen, respektive kolagenová vlákna. Od zhruba 25. roku našeho života množství kolagenu klesá a škára se stává „poréznější“. Výsledek? Naše pokožka ztrácí pružnost a pevnost. Je to přirozená součást procesu stárnutí pokožky. Produkce kolagenu klesá o cca 1–2 % ročně. Pokud jí ale kolagenní peptidy opět dodáte, vrásky a linky budou méně výrazné.

KOLAGENNÍ PEPTIDY S PROKÁZANÝMI ÚČINKY

* Pozitivní výsledky užívání kolagenu The Solution™ od Oslo Skin Lab jsou ověřeny nezávislými klinickými studiemi.

* Průměrné snížení hloubky vrásek kolem očí o 20,1 % po osmi týdnech užívání.

* Zlepšení elasticity pokožky po čtyřech týdnech užívání.

* Po šesti měsících užívání došlo ke snížení stupně celulitidy a zpevnění pokožky.

OsloSkinLab - ZR22

PRO ČTENÁŘKY JENPROZENY.CZ SLEVA 50 % na první balení The Solution™. Stačí při objednávce zadat kód JENPROZENY50 nebo klikněte zde osloskinlab.cz

  14:00