Objevte diagnostiku pleti – na základě výsledků vám snadno a rychle poradí, jaká péče o pleť je pro vás ta nejvhodnější.

______________________________________________________________

Víte, jaký máte typ pleti a jak se o ni správně starat? Ideálním krokem je svěřit se do rukou odborníka, nebo si můžete vyzkoušet diagnostiku pleti online v pohodlí domova. Představíme vám tři francouzské značky, které tuto službu nabízí:

Yves Rocher

Francouzský výrobce rostlinné kosmetiky patří k nejoblíbenějším kosmetickým značkám na francouzském trhu. Značka Yves Rocher je pěstitelem, výrobcem a distributorem v jednom již od roku 1959.

Zdarma si diagnostiku pleti můžete vyzkoušet na kamenných prodejnách, kde vám poradí vyškolené kosmetické poradkyně, nebo si ji můžete vyzkoušet online zde. 

Stačí vyplnit sedm otázek – po jejich zodpovězení se vám zobrazí výsledek s doporučením. Test nezabere více než dvě minuty. Stačí, aby byly vaše odpovědi pravdivé a správné

.


La Roche-Posay

Francouzská značka dermokosmetiky je známá svou intenzivní spoluprací s dermatology a závazkem pomáhat a zlepšovat život lidem s citlivou pletí. Nezbytným základem každého přípravku je termální voda, která má antioxidační a terapeutické vlastnosti a okamžitě zklidňuje citlivou a podrážděnou pokožku.

Effaclar Spotscan je zásadní inovací, která na základě rozsáhlých vědeckých dat využívá umělou inteligenci. Cílem je poskytnout personalizovanou diagnostiku aknózní pleti.

Aplikace zanalyzuje vaše selfie, spočítá nedokonalosti pleti a poté vám popíše stav akné. Upozorní vás, pokud bude třeba konzultace u dermatologa, a poskytne vám tipy, jak pečovat o svou pleť. Dokonce vám umožní podívat se na očekávané výsledky prostřednictvím simulátoru před/po a sledovat zlepšení stavu pleti v průběhu celého roku.

.


Institut Esthederm

Filozofie exkluzivní francouzské high-tech značky je inspirovaná životem buňky. Patentovaná buněčná voda Institut Esthederm je složením podobná vodě, která se v kůži nachází přirozeně. A právě buněčná voda je hlavní složkou každého přípravku.

Na online diagnostice nejprve vyplníte váš věk a pohlaví, poté na vás čeká několik otázek. Na základě vašich odpovědí vám budou doporučeny produkty, které jsou pro vás nejvhodnější.

.
  8:30
Témata: simulátor