Budovat kariéru a přitom nezanedbávat osobní život. Vytvořit si svou osobní značku. Pracovat efektivně a rychle. Věřit si a umět překonávat překážky s lehkostí.

Chtěla byste se tohle všechno naučit za jediný den? Zveme vás 23. října do Prahy na workshop plný inspirace, nápadů a pořádné dávky motivace.

Cena vstupenky je 1450 Kč. Občerstvení zdarma a hezký dárek na cestu jsou samozřejmostí! Registrujte se na kariera.jenprozeny.cz.

KDO A O ČEM BUDE MLUVIT?

Alex Hrouzková - Tipy pro zdravé sebevědomí

Externí obrázek

Tomáš Baránek - Cesta k lepšímu spaní a bdění

Externí obrázek

Eliška Vyhnánková - Jak zazářit na sociálních sítích

Externí obrázek

Jana Ondříčková - Neformální lekce business etikety

Externí obrázek

DOPROVODNÝ PROGRAM

‣ Diagnostika pleti

Díky dermokosmetické značce Eucerin budete moct důkladně poznat svoji pleť. Její stav a kondici zjistíte přímo na místě díky speciálnímu diagnostickému přístroji. UV kamera ukáže míru poškození pleti slunečním zářením a odborníci značky poradí s výběrem té nejlepší péče.

‣ Profi triky

Jak se snadno a přitom efektivně nalíčit, můžete odkoukat od profesionálních vizážistů, kteří vás nalíčí exkluzivní dekorativní kosmetikou GA-DE.

‣ Módní trendy

Jaké boty budou na podzim a v zimě nejvíc trendy? Zjistíte to v nových kolekcích značek, které prodávají obchody CCC. Mezi nimi se tu představí i novinka, kvalitní kožené boty Gino Rossi.

‣ Nejvoňavější péče pro tělo

Jakmile očicháte vůně, ale i sprchové gely a pěny do koupele z řady Tesori d’Oriente, už nikdy nebudete ve své koupelně chtít nic jiného.

‣ Naučte se vázat

O tom, že práce s rostlinami uklidňuje, není pochyb a kreativní mini workshop s Martinou Malou, tvořící pod značkou Uvila, vám umožní alespoň na chvíli zapomenout na starosti všedních dní a ještě si s sebou odnesete vlastnoručně vyrobený kousek podzimní krásy. Martinu a její „Uvila“ můžete sledovat na Instagramu jako @uvila_radost.

Externí obrázek

NAUČTE SE KRÁSNĚ PSÁT

Pod vedením lektorky Kamily Kábové si vyzkoušíte populární moderní kaligrafii. Na cvičných listech se seznámíte se základními tahy a abecedou, které budete psát brush penem, neboli fixem se štětcovým hrotem. Naučíte se kreslit minimalistické motivy květin a přesvědčíte se, že díky jejím tipům a radám dokážete víc, než jste si vůbec troufaly pomyslet. @krasopiskamilakabova

Externí obrázek

@eucerinCZ, @gadeczsk, @CCC.CzechRepublic, @tesori_cz, @uvila_radost, @krasopiskamilakabova

  18:01
Témata: Kariéra, Instagram