Je maminkou holčičky se syndromem TCS (genetická nemoc, která se u člověka projevuje hlavně fyzicky). Založila spolek Be TCS, který podporuje lidi s tímto onemocněním a jejich rodiny.

_____________________________________________________________

Na co nejraději vzpomínáte v souvislosti se soutěží Žena roku?

V podstatě na celou soutěž jako takovou, na spolupráci s profe­sionálním týmem, líčení, focení. Velmi milé bylo samozřejmě i samotné vyhlášení výsledků. S povděkem vzpomínám na setkání se za­jímavými ženami, se kterými bych se asi jen tak nesetkala.

Co se ve vašem životě po výhře změnilo?

Žádné velké haló po vyhlášení soutěže nenastalo, takže jsem pokračovala dál ve svém životě a úkolech – jak v běžném pracovním a rodinném životě, tak ve vedení neziskové organizace Be TCS.

Spousta žen se stydí či bojí do takové soutěže přihlásit, co byste jim vzkázala?

Co bych vzkázala? I já jsem se styděla. Po zjištění, že jsem byla do soutěže nominována, jsem dokonce přemýšlela zda nemám svou účast odmítnout. Nakonec zvítězila zvědavost a šla jsem do toho. Záleží na vás, zda máte odvadu otevřeně mluvit o sobě a svém příběhu. A je v pořádku, pokud se na to necítíte.

Pracujete právě na něčem?

Právě v těchto dnech jsem čerstvou dvojnásobnou maminkou, jsem tedy doma s manželem a dětmi a sžíváme se. Věnuji se teď samozřejmě naplno miminku, ale dál pokračujeme ve vedení spolku Be TCS a vymýšlení a realizování dalších plánů v osvě­tových aktivitách.

Žena roku

Přihlášky do soutěže můžete odesílat do 30. 6. 2020, kdy se nominace uzavřou. Letos soutěžíme v kategoriích: Pod 30 let, Pod 40 let, Nad 40 let a Dobré srdce. Přihlásit se můžete zde.

Partneři
  16:00
Témata: onemocnění