Druhé srpnové číslo časopisu je plné tipů, jak si zpříjemnit poslední letní dny a týdny. Na obálce navíc najdete krásný kosmetický dárek!

Co v novém čísle najdete?


Móda a krása


Trendy líčení Přehlídková mola letos ovládlo líčení a la 80. léta. Zpět jsou modré stíny, výrazné rty i metalické nehty. Užijte si stylový návrat do minulosti, ale buďte bez obav, na své si totiž přijdou i milovnice klasiky či minimalismu.
Sexy denim Džínové kalhoty, šortky, sukně, košile a vesty se letos nosí v kombinacích s etno kousky, krajkou nebo rozevlátými šaty. Svůdný mix westernu s nomádskými vlivy i s romantikou 19.?století.
Svůdná snadno a rychle Produkční, vizážistka a majitelka vlasového salonu prozrazují své tipy pro krásu. Jak vypadat dobře, když máte na úpravu jen pět minut?


Rozhovor


Učíme se jeden od druhého Seznámili se při natáčení televizního seriálu Vyprávěj a od té doby jsou nerozlučná dvojice. Herečka Jana Bernášková a producent Rudolf Merkner spolu vychovávají dvě děti, pracují na několika projektech a hlavně se snaží brát život s nadhledem.

Téma: Montessori


Zvítězí ten, kdo bude tvůrčí! Denisa Prošková zkoumala, proč je vzdělávací systém Montessori v současnosti jednou z nejoblíbenějších cest, jak vychovat z dítěte tvůrčího člověka. Nahlédla do tříd, vyzpovídala odborníky a dozvěděla se i to, jak může Montessori pomoci seniorům.

Sex


Vyřešte své problémy ve vztahu Chcete, aby vaše soužití bylo zdravé a šťastné? Prozradíme vám, jaké jsou nejčastější  pasti, do kterých se většina  párů ­chytá…

Dekor


Zpátky do lavic Návrat do školy čeká jak malé, tak velké školáky. Tentokrát máme něco pro ty nejstarší: co takhle pořádná dávka motivace, která zároveň lahodí vkusu?

Jídlo


Piknikujte Nepromarněte poslední prázdninové dny a vyrazte s dětmi za skvělými zážitky. Piknikový koš naplňte těmi nejlepšími dobrotami, ať je na co vzpomínat.

Cestování


Kouzlo poklidného žití v Provence Ludmila Korecká vás provede levandulovým jihem Francie.

Fejetony


Jak být správně hodný Emma Brannan opět řeší kulturní rozdíly – tentokrát se týkají pravidel slušného chování.
Jedno manželství, dva pohledy Po sedmi letech se rozloučíme s manželskými fejetony Ludmily Hamplové a Leoše Kyši – a přivítáme nový pár, Janu Bernáškovou a Rudolfa Merknera.
Tanec na hořící posteli Robert byl na hudebním festivalu. Slyšel kapelu svého mládí. A dojal se…

  17:00,  aktualizováno  25. března 2019 17:39