Příroda vám nadělila řídké a nevýrazné obočí? Dejte šanci známé metodě permanentního make-upu takové. Po zákroku můžete tužku na obočí klidně hodit do koše.

Letošním trendem je přirozeně husté a plné obočí. Pro ženy, které ovšem takové nemají, existuje naštěstí jednoduché řešení – microblading. Metoda, při níž se po­užívá speciální pero s čepelkou tvořenou několika mikrohroty v řadě, kterým se do horní vrstvy kůže vykresluje chloupek po chloupku. Microblading, tedy takzvané čárkování, se od klasického „tetování obočí“ (prováděného tetovacím strojkem) liší hlavně tím, že se dělá ručně.

Microblading rozhodně není sezonní procedura, podstoupit ji lze během celého roku. Podstatné je, aby žena byla před zákrokem zdravá, nebyla těhotná a nekojila. Pokud i vás trápí řídké a špatně tvarované obočí a o micro­bladingu přemýšlíte oslovte někoho, kdo s vámi předem vše probere a poradí. 

Redaktorka Lea zákrok absolvovala u odbornice na microblading a PMU Lucie Kunzové. Cena zákroku: 9 000 Kč, korekce 3 000 Kč. Perfect Academy se nachází na Baťkově náměstí v Hradci Králové.

  10:00