Když jsme si vloni vymysleli projekt věnovaný výjimečným ženám, netušili jsme, jak velký bude mít úspěch, ani že se z něj stane tradice.

A vidíte - je tady druhý ročník. Na následujících stránkách vám představíme porotu, realizační tým i podmínky účasti. Startujeme - právě teď...


Nominujte, vyhrajete

Udělejte dobrý skutek tím, že navrhnete někoho zajímavého ve svém okolí na Ženu roku 2015. Můžete tím jen získat. Bohatá odměna totiž nemine ani vás! 


Novinka letošního ročníku

Kromě úžasných cen (jež čekají na vítězky i na ty, které je nominovaly) a kromě módního focení pro náš časopis se mohou všechny čtyři finalistky letos těšit i na slavnostní závěrečný ceremoniál spojený s večírkem, jenž se bude konat v úžasných prostorách pražského hotelu Mandarin Oriental. 


Pro koho je soutěž Žena roku 2015 určena?

Pro všechny ženy bez výjimky! Nominujte kohokoli, jehož povahu, jednání, schopnosti, dovednosti, práci, umění nebo jen životní styl velmi obdivujete. Vzpomeňte si na někoho ve svém okolí, kdo si zaslouží, aby se o jeho aktivitách dozvěděla širší veřejnost, protože to, co dělá, je podle vás báječné. Může to být třeba oblíbená učitelka vašich dětí nebo někdo, kdo nezištně pomáhá druhým, či kdo se vypracoval doslova z nuly. Nominovat můžete i své blízké – maminky, sestry, kamarádky, spolupracovnice, protože pokud jsou podle vás z nějakého důvodu úžasné, inspirující a vy sama k nim vzhlížíte, jsou to právě ony, kdo by měl být nominován. A protože dobře víme, že když se občas nepochválíme (třeba jen v skrytu duše) za něco samy, tak to prostě nikdo jiný neudělá, nabízíme i možnost vlastní nominace. Tak se nestyďte, odhoďte falešnou skromnost a přihlaste se do soutěže sama. Nic není překážkou, ani věk ani národnost. Hledáme prostě ŽENY!Letošní ročník má ale přece jen jednu novinku. Bude totiž možné soutěžit ve dvou kategoriích: BYZNYS (ženy podnikatelky, pracovně úspěšné nebo charitativně činné...) a FRIEND (matky, babičky, přítelkyně, sestry...). Chceme, aby soutěž byla fér a dokázala všem ženám, že jejich práce, péče a láska nezůstává okolím nepovšimnuta. 


Vše o soutěži najdete v nové Ženě a život na straně 8-16


  22:13,  aktualizováno  25. března 2019 20:29