Každý ročník naší ankety je nabitý zajímavými a hlavně inspirativními ženami. Existuje mezi námi tolik těch, které mají za sebou silný příběh. Patříte k nim? Nebojte se ho představit široké veřejnosti a přihlaste sebe nebo někoho vám blízkého do soutěže Žena roku 2022! Nebudete to letos právě vy?

Každý ročník naší ankety je nabitý zajímavými a hlavně inspirativními ženami. Existuje mezi námi tolik těch, které mají za sebou silný příběh. Patříte k nim? Nebojte se ho představit široké veřejnosti a přihlaste sebe nebo někoho vám blízkého do soutěže Žena roku 2022!

Možná máte ve svém okolí ženu, která je úspěšnou podnikatelkou, má zajímavou profesi nebo se své práci věnuje s mimořádným nasazením. Právě ta je ideální kandidátkou kategorie Žije svou prací.

Popřípadě znáte nebo sledujete nějakou influencerku, blogerku či youtuberku, která motivuje další lidi a touto cestou mění svět k lepšímu. Může to být koučka, jogínka, výživová specialistka, nadaná kuchařka či pekařka… Nominujte ji do kategorie Úspěšná na sítích.

V průběhu pandemie i válečného konfliktu na Ukrajině se strhla vlna solidarity. Třeba znáte ženu, která nezištně pomáhá druhým. Je jedno, jestli se charitě a dobrovolnictví v jakékoli oblasti věnuje pár měsíců, anebo celý život. Důležité je její nasazení. Takové ženy mají své místo v kategorii Dobré srdce.

Do kategorie Zvítězila nad osudem můžete nominovat ženy, které například čelily domácímu násilí, zůstaly samy s dětmi nebo přestály těžkou nemoc a i přes nepřízeň osudu vše zvládají po psychické i finanční stránce.

A možná do jedné z kategorií patříte vy sama. Přišel čas představit příběhy těchto žen v soutěži Žena roku 2022.

V soutěži Žena roku 2022 nemůže být žádná účastnice nominována do dvou kategorií zároveň. Příklad: Pokud se žena věnuje charitě a zároveň překonala těžkou nemoc, je možné ji navrhnout pouze do kategorie Zvítězila nad osudem, nebo Dobré srdce, nikoli do obou. Přihlásit nelze ženy, které se již v minulých ročnících dostaly do finále.

Žena roku 2022

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

Žena roku 2022 odstartovala 30. března 2022. Přihlašovací formulář, podmínky nominací, hlasování a veškeré další informace najdete na zenaroku2022.jenprozeny.cz. V souladu se zákonem o ochraně osobních údajů (GDPR) musí žena, která je do soutěže přihlášena, o své nominaci vědět, souhlasit s ní a sama nám poslat foto. Nutnou součástí přihlášky je i zdůvodnění, proč je navržena právě ona (nebo vy). Přihlášky do soutěže můžete posílat do 30. června 2022.

Nominované představíme na zenaroku2022.jenprozeny.cz, kde jim budete moci dát svůj hlas, a to od 12. července do 31. srpna 2022. Pro každou soutěžící je možné hlasovat jednou za 24 hodin. Udělíme i Cenu sympatie – dámě, která získá nejvyšší počet hlasů napříč všemi kategoriemi. Z každé kategorie postoupí do finále tři adeptky. Natočíme s nimi videomedailonky, které zveřejníme na sociálních sítích. Z finalistek následně vybere odborná porota (představujeme ji na dalších stranách) čtyři vítězky, které stejně jako ti, kdo je nominovali, získají hodnotné dárky.

  14:00