Nebudete to letos právě vy?

Každá žena je výjimečná a zaslouží si obdiv. Přesto jsou mezi námi I takové, které ve svém oboru dokázaly téměř zázraky, obětují se pro ostatní nebo zvítězily nad osudem. Právě ty hledáme v anketě Žena roku. Jdete do toho s námi?

Staňte se jednou z nás!

Staňte se jednou z nás!

Možná máte ve svém okolí ženu, která je úspěšnou podnikatelkou, má zajímavou profesi nebo se své práci věnuje s mimořádným nasazením, pak ji nominujte v kategorii Žije svou prací. Popřípadě znáte vlivnou influencerku, blogerku nebo youtuberku, která motivuje další lidi (kategorie Úspěšná na sítích). Třeba se vaše kamarádka nezištně věnuje pomoci druhým (kategorie Dobré srdce). Anebo víte o ženě, kterou opustil manžel, zůstala sama se třemi dětmi a přes nepřízeň osudu vše zvládá po finanční i psychické stránce (kategorie Zvítězila nad osudem). A možná do jedné z kategorií patříte dokonce vy sama! Nadešel čas ukázat světu příběhy silných žen prostřednictvím ankety Žena roku 2021.

Letos budou adeptky rozřazeny do těchto čtyř kategorií:

* Žije svou prací

* Úspěšná na sítích

* Zvítězila nad osudem

* Dobré srdce

Z každé kategorie postoupí tři ženy do finále. Natočíme s nimi videomedailonky, v nichž vám je na sociálních sítích představíme. Z finalistek následně vybere odborná porota, čtyři vítězky. Vítězky získají hodnotné dárky. Přihlašovací formulář, podrobné podmínky nominací a hlasování a veškeré další informace najdete na zenaroku2021.jenprozeny.cz.

Externí obrázek

  9:00
Témata: anketa