________________________________________________________

ROZHOVORY

Balancuje stovky metrů nad zemí na úzkém popruhu zvaném slackline nebo taky lajna. Profesionální provazochodkyně Anna Hanuš Kuchařová nám v rozhovoru prozradila jaké pocity zažívá ve výškách.

Napsal hity pro Lenny i Lucii Bílou. Přesto zvažuje, jestli se nevrátí k profesi, kterou původně vystudoval. Víme, proč se Marcel Procházka rozhodl zpívat česky i jak probíhá spolupráce s Adamem Mišíkem, Lenny, Pauliem Garandem nebo třeba s Lucií Bílou.

ZBLÍZKA

Modrá není vždy dobrá. Světlo z monitorů nás ozařuje od rána do večera a mnohdy i v noci. Máme se před ním chránit?

Ulehčete si těžké chvíle po rozpadu vztahu. Tipy, jak se vyrovnat s rozchodem.

Stereotyp v ložnici. Je vždy škodlivý, nebo má i své plusy?

RODINNÝ BYZNYS

 Zažily úspěch, pády i těžké zkoušky na hranici života a smrti.Majitelka kosmetické firmy Ryor Eva Štěpánková s dcerou Janou říká, že se na sebe mohou spolehnout. 

Začali od nuly. Dnes vedou bratři Rosťa a Vítek Novákovi světově uznávaný spolek Cirk La Putyka, který kombinuje akrobacii, tanec, divadlo, sport, loutkové řemeslo, koncertní hudbu a cirkusová čísla.

Jmenují se Bára a Janek a spojuje je láska. Jednoho k druhému a také k folkloru. Bartošíkovi pod svou rodinnou značkou BB Malované tradice společně vytvářejí nádherné předměty a pokračují v tradicích jižní Moravy.

DOMOV A RELAX

Čokoláda není hřích. Oslavte spolu s námi Mezinárodní den čokolády! Třeba raw specialitou podle Davida Matějů z DNAfood.cz. 

Hurá na vinice. Víme, kam se v Česku vypravit za lahodným vínem a neobvyklými zážitky.

Fejeton spisovatele a blogera (Deníček moderního fotra) Dominika Landsmana o rodičovství.

__________________________________________________

Časopis si můžete i předplatit. Sledujte nás na Facebooku a na Instagramu.

__________________________________________________

  8:00