Nové číslo se nese na vlně lásky a erotiky! Připravili jsme pro vás vášnivý speciál, vyzpovídali jsme umělce i moderátorku a nezapomněli jsme ani na recepty či tipy, kam vyrazit po Česku.

___________________________________________________

ROZHOVORY

,,Svou prácí chci šířit radost, předávat moudrost nebo zkušenost nějakého člověka'' říká v rozhovoru moderátorka Českého rozhlasu Lucie Výborná.

Vyhledávaný umělec Pasta Oner začínal s pouličními graffiti, nyní má profesní plány na dva roky dopředu. Co nyní plánuje a jaký obraz prodal jako první?

VŠEMI SMYSLY

Muzikoterapeutka Markéta Gerlichová pomáhá pomocí zvuků, rytmů a tónů odhalit a vyléčit problémy, které bývají skryté hluboko uvnitř nás.

Usekne hrdlo sektu lahvičkou od parfému, rozezná mnoho vín a od osmnácti let vyhrává prestižní someliérské soutěže. Kateřina Kostrhounová považuje vína za celoživotní cestu a velkou lásku.

DOMOV

Recepty na lahodné nápoje z kávy. Který vyzkoušíte jako první? Mraženou čokoládovou kávu, kávovou zmrzlinu nebo ledový drink s kávovým želé a zmrzlinou?

Glamping alias luxusní kempování. Perfektně vybavený stan či jurtu si můžete pronajmout nebo i postavit na zahradě. 

SPECIÁL: SEX & EROTIKA

Okořeňte si sexuální život, objevte v sobě svůdnost a naučte se potěšit i samu sebe. Prozradíme vám i nejčastější touhy a sexuální libůstky.

Komplexy z postavy ji přivedly k tomu, že své ženské křivky chtěla více podtrhnout. Před třinácti lety si za výdělek z brigády koupila šicí stroj a od té doby tvoří korzety pod značkou Riwaa Nerona.

Devět tipů pro zpestření postelových hrátek. Někdy stačí opravdu málo. Zkuste začít tím, že podpoříte své sebevědomí a rozproudíte fantazii. 

__________________________________________________

Časopis si můžete i předplatit. Sledujte nás na Facebooku a na Instagramu.

  8:00