Nepodceňujte odpočinek ani o svátcích! Dopřejte si chvilku s novým číslem Žena a Život, které se zaměřuje na téma přátelství.

_____________________________________________________________

ROZHOVOR

Stáňa Šlosserová je známá stylistka hollywoodských hvězd, která nám pověděla o své trnité cestě na výsluní.

TÉMA: RODINA

Herečka Marie Doležalová promluvila o svém druhém těhotenství: „Míň se bojím a víc se spoléhám na své instinkty.“ Prozradila nám proč nechce vědět pohlaví miminka i proč přerušila svou práci.

Vyhledávaná návrhářská dvojice, sourozenci Ponerovi začínali úplně od nuly. Přes den pracovali, v noci šili a prodávali, ale věřili, že to zvládnou a povedlo se!

MÓDA

Poslední den v roce přináší nová očekávání a vy rozhodně nechcete, aby vás zastihl nepřipravenou. Máme pro vás tipy na šaty s flitry a další třpytivé kousky na silvestrovskou noc se kterými určitě zazáříte.

RELAX

Rukopis Jany Pechlátové je zcela nezaměnitelný. „Vyfantazírovala jsem si vlastní zemi, které jsem dala jméno Altairu,“ prozradila nám, kde bere inspiraci pro své fotografie. Z některých nyní vznikl i charitativní kalendář, jenž má šířit osvětu, jak můžeme pomáhat přírodě.

Co takhle změnit zaryté návyky a vyzkoušet nové a netradiční aktivity? Možností je hned několik. Máme pro vás tipy na originální zimní aktivity. Sněžnice, ledolezení, skialp, mushing atd...

  7:10