Další číslo oblíbeného časopisu Žena a Život je právě na stáncích. Čekají na vás zajímavé rozhovory, originální články i chutné recepty.

_____________________________________________________________

ROZHOVORY

„Pro válečnou novinařinu není omezení, může to dělat žena i muž,“říká v rozhovoru Lenka Klicperová. Prozradila nám své vysněné místo, i co ji baví kromě sportu.

Vybudovala dům (přesněji zrekonstruovala obrovský mlýn), zasadila mnoho stromů, má úspěšného muže, tři krásné talentované dcery... prostě splněno na několik životů. Řeč je o Báře Kodetové. V aktuálním čísle se dozvíte, jak se jí podařilo zhubnout a co znamená výraz „drsně kodetovsky“.

MÓDA & KRÁSA

Ode dneška bude mini kabelka vaším věrným společníkem na den i večer. Nosit ji totiž můžete hravě v ruce i ležérně přehozenou přes rameno. I když její název obsahuje slovo mini, snadno pojme vše důležité: peněženku, mobil či make-up.

Naučíme vás, jak si vytvořit precizní obočí – snadno totiž pozmění výraz vaší tváře. Nepodceňujte proto jeho úpravu. Zároveň vsaďte na přirozenost, která vám bude slušet nejvíce!

ZBLÍZKA

Nebojte se středního věku. Představa, že se náš život ubírá od šťavnatého mládí k zoufalému stáří, je dost otravná, nemyslíte? Průzkumy spokojenosti naštěstí tuto teorii nepotvrzují, zjistila v článku Karolína Ponocná Kamberská.

Víte, co znamená slovo „sexting“? Štěpánka Fefferová pro vás zjišťovala, kde končí neškodný flirt a kde začíná problém.

Časopis si můžete i předplatit. Sledujte nás i na sociálních sítích (Facebook, Instagram).

  8:00