Více odpočinku, méně stresu. Je to vaše novoroční předsevzetí? Lehněte si v klidu na pohovku a začtěte se do nové Ženy a život, hlavním tématem jsou sny a touhy...

_____________________________________________________________

ROZHOVORY

Světlana Witowská v rozhovoru říká „Sociálním sítím se cíleně vyhýbám.“ Nemá účet na Facebooku, Instagramu a ani na Twitteru. Proč Světlana není není online? Má před kamerou trému? Odpovědi se dozvíte v aktuálním čísle. 

Na několik otázek odpověděl i režisér a producent Viktor Tauš který o sobě říká „Jsem stydlivý člověk, navazovat kontakty se ženami je pro mě velmi těžké.“ Rozpovídal se i o své nelehké minulosti na ulici.

TÉMA: TOUHA

Redaktorka Adéla Skřivánková pro vás zjistila proč vlastně neděláme to, po čem toužíme. Hlavní roli zde hraje strach. Proč se bojíme? Odpověď se dozvíte na straně 28.

Kniha Teorie podivnosti, kterou napsala spisovatelka Pavla Horáková, se stala literární událostí uplynutého roku. Pavla nám prozradila svůj dětský sen i jaký měla pocit, když vyhrála Magnesiu Literu.

CESTOVÁNÍ

S novým rokem přichází rozhodování. Nevíte, kam letos vyrazit na dovolenou? Nevadí! Zeptali jsme se za vás těch nejpovolanějších. Odhalí vám místa, o kterých jste možná ani neslyšeli.

ZBLÍZKA 

Zánět močového měchýře, chřipka, vysušená pokožka... To jsou nejčastější zimní nástrahy. Víme jak se jim účinně bránit.

Seznamovací aplikace využívá devětapadesát procent čechů. A to už je dost  na to, aby nám dokázaly pěkně zamíchat životy. Jak hledání protějšku přes internet ovlivňuje náš přístup ke vztahům a jak se z toho všeho nezbláznit?

Sledujte nás i na Facebooku a Instagramu. Časopis si můžete i předplatit

  8:00