Pustit si vibrátor či dildo do ložnice může být výborný nápad. Znamená ale jeden vibrátor pro dva lidi také dvakrát víc legrace? Emma Brannan poradí, jaké možnosti nám tento tichý společník při partnerském sexu vlastně nabízí.

Když partnerovi navrhnete, že byste to mohli dělat ve třech s vaším nejlepším kamarádem, asi ho hned nenapadne, že máte na mysli tuhle vrnící věcičku. Možná byste se ale divila, kolik mužů si to rádo vyzkouší. Podle studie univerzity v Indianě má zkušenost s hrátkami, v nichž účinkovala i tato erotická pomůcka, více než polovina mužů. Co si tedy počít s dotyčným předmětem v manželské posteli? Poradíme vám!Při předehře


Vibrátor či dildo může odvést nejvíc práce právě během předehry. Vy dostanete šanci pořádně se nažhavit a on (totiž partner) se přitom nemusí tolik namáhat, takže na svého pomocníka nebude žárlit. A stejně jako chvějící se dřík vibrátoru dělá dobře vám, může udělat spoustu radosti i partnerovi. Schválně mu opatrně přiložte vibrátor na stehna, varlata nebo penis a sledujte, co se bude dít. Sexuoložka, spisovatelka a pedagožka Debby Herbenicková tvrdí: „Mnoha mužům jsou vibrace velmi příjemné, tak proč se o ně nepodělit. Samozřejmě za předpokladu, že nemáte žádné pohlavně přenosné nemoci!“ Prostě nebuďte lakomá.Jak jen to navléknout, abych neranila jeho city? Čtěte v Ženě a život č. 18 na straně 44-45!


Jaký je váš názor na používání erotických hraček? Diskutujte s ostatními čtenářkami. Autorky tří nejzajímavějších příspěvků se můžou těšit na dárek – erotickou pomůcku Satisfyer Pro 2, Intimity, 2490 Kč. Satisfyer Pro 2 je revoluční, sexy high-tech vychytávka, která vás posune na další úroveň potěšení. Satisfyer Pro 2 stimuluje klitoris bez jakéhokoliv kontaktu, díky vlastní inovativní technologii. Jemně jej celý nasaje, obejme a tlakovými pulzy jej namasíruje dříve nepředstavitelným způsobem. 11 stupňů intenzity se postará o různé tipy stimulace od laskavé až po tu opravdu intenzivní. To činí Satisfyer Pro 2 jedinečným, všestranným a nepostradatelným pomocníkem.


KOUPIT VYDÁNÍ ČASOPISU S TÍMTO ČLÁNKEM


  22:10,  aktualizováno  25. března 2019 19:27