Vůně přímo ovlivňují naše nálady. Proč ale tentýž parfém jednu z nás nabije energií, zatímco jinou nepříjemně dráždí? To je ve hvězdách! Náš horoskop Martiny napoví víc.

Podzim se v Ženě a život vždycky točí kolem vůní. Probíhá totiž nejvoňavější soutěž – Vůně roku! V letošním 10. ročníku můžete hlasovat do zítřejší půlnoci. Zapojte se ZDE a vyhrajte krásné ceny!


A jaký je vztah mezi vůněmi a hvězdnými znameními? Zjistěte v našem horoskopu.


Beran (21. 3. – 19. 4.)
Jste temperamentní a často velmi prchlivá. Za každou cenu si na vše chcete přijít sama. Jednoduše řečeno, nenecháte si poradit. Vaše otevřenost světu, upřímnost a průbojnost je pověstná stejně jako vaše občasná svéhlavost a paličatost. Hrdost vám nedovolí být dlouho poražená, natož nešťastná. Vždy se umíte pro něco nadchnout a pak zcela ztratíte hlavu. Co vás baví, v tom vynikáte.
Kam přijdete, tam to žije. Nudu a rutinu jednoznačně ­odmítáte. Gejzír vaší energie jen tak nějaká vůně neuspokojí. Vaši živou ­povahu podtrhnou vůně, které nejsou příliš dominantní a těžké. Nechcete být ničím svázaná. Po právu vás děsí představa, že se za vámi táhne těžká či lacině působící vůně. Pro vás jsou svěží vůně květin, ovoce, citrusů a cypřišku. Podtrženo sečteno, lehké vůně, které zaujmou, ale nijak neruší.