Co vás čeká a nemine? Kam byste měla napřít svou energii? Astrolog Antonín Baudyš pro každou z vás v připravil podrobnou předpověď! Stačí se jen začíst...

Tento speciální horoskop je určen každé ženě, která se touží dozvědět, co ji v následujících měsících čeká, zda má například podlehnout vášni, nebo spíš sázet na jistotu, jestli ten, koho právě potkala, je konečně ten pravý, nebo ji velká láska teprve potká, a zda se jí začne dařit v práci...Začněme rekapitulací: Dosavadní půlrok byl po vztahové stránce kombinací krásných zážitků a výzev k dalšímu růstu a teď už sklízíte plody svého snažení. Vaše partnerství roste a s ním i ostatní vztahy. Ale nezastavujte se ve vývoji. Buďte sama sebou, buďte svobodná. Co si myslíte, to i říkejte. Potom vám partner bude dělat radost svou mužností a respektem vůči vám. Láska způsobuje důvěru. A důvěra způsobuje lásku. Stále vznikají nové a nové situace, které vás dovedou překvapit.


Ale žádná z nich neznamená, že je něco špatně. Špatně je vůbec zvláštní slovo, které dříve či později vypusťte ze svého slovníku. Jste schopná užívat si každé dobrodružství a přitom zůstávat v pocitu vnitřní čistoty. Není to nádherné? S vaší láskou se otevírá energie vaší sexuality. A s ní k vám proudí zážitky, vitalita, radost a pocit, že přesně takhle jste to chtěla. Tělo je probuzené a každé ráno vás vítá k životu. A pokud mu poskytnete zdravé potraviny, zastavíte proces stárnutí. Týká se to nejen kůže, ale i orgánů v těle. Vítězství je na dosah ruky. Úcta k proudící energii a k životu je koneckonců to samé.


Podrobný horoskop pro každé znamení najdete v nové Ženě a život na straně 31-35.