Hledáte intenzivní a dlouhotrvající barvu se silou oleje? Objevte první dlouhotrvající barvu na vlasy od Garnier, která obsahuje 60% přírodních květinových olejů v barvícím krému. Výsledkem jsou vyživené a lesklé vlasy a krásná barva!

Odborníci značky Garnier zjistili, že olej dokáže mnohem vice než jen ošetřovat vlasy, ale zároveň podporuje i proces barvení. Výsledkem jsou výjimečné barvy a až 100% pokrytí šedin! Krém na barvení obsahuje 60% olejů, které pomáhají barvě proniknout hluboko do vlasů a tím dosáhnou krásně bohaté, živé a dlouhotrvající barvy. Oleje vyživují a viditelně zlepšují kvalitu vlasů při každém barvení, vlasy jsou zřetelně jemnější a lesklejší, vyživené, lehké a hluboce chráněné před vysoušením.

Externí obrázek

Barvení vlasů doma pomocí barev Olia od Garnier se stává smyslový zážitkem a příjemným kosmetickým rituálem. Sametově krémová textura se míchá I nanáší bez stékání a rychle, což její aplikaci usnadňuje. Barvy Olia zároveň pěkně voní, protože neobsahují amoniak. Jemná květinová vůně dělá proces barvení ještě příjemnější! Na výběr mate z 16 odstínů.

Objevte dlouhotrvající, živé a lesklé barvy Olia! Vyberte si tu pravou a podtrhněte krásu svých vlasů! A my vám teď navíc nabízíme možnost barvu otestovat, stačí se přihlásit a označit nám, jakou barvu byste ráda zkusila ZDE!

Externí obrázek
  14:00
Témata: Barva na vlasy