Marionnaud své zákaznice dobře zná a podporuje je v tom, aby se milovaly takové, jaké jsou.

Není potřeba se snažit zastavit čas, ale udržet si zdravou a přirozenou krásu. V každém věku se ale mění potřeby pokožky. Řada Skin Système Pro Age Lift poskytuje odborné ošetření v péči o zralou pleť. Nezbytným krokem v péči o pokožku je také hydratace, o kterou se postará řada Système Hydrate, jež poskytuje hloubkovou hydrataci všem typům pleti.

Marionnaud - BeautySpecial

Co vše se časem nejvíce podepisuje na naší pleti? Nahromaděná únava a stres. Dostat zpět krásu pod kontrolu pomůže řada Skin Système: Pro Age Lift. Ta obsahuje unikátní kombinaci aktivních ingrediencí. Strukturu pokožky posiluje proteinový komplex, extrakt z kopru se stará o její zpevnění, 100% přírodní výtažek z bílého ibišku a výtažek z posvátného stromu baobabu, který je symbolem dlouhověkosti, pleť vypínají.

Zpevňující denní péče MARIONNAUD SKIN CARE COMPLETE FIRMING CARE vyživuje, sjednocuje a pokožku zanechává hladší a harmoničtější. Celkově obnovuje kontury obličeje.

Marionnaud - BeautySpecial

Zpevňující noční balzám MARIONNAUD SKIN CARE FIRMING NIGHT BALM má uklidňující texturu, která zajistí ihned po ránu vypnutou pleť, jež je na pohled sametově jemná.

Marionnaud - BeautySpecial

Vyhlazující gel na oční kontury MARIONNAUD SKIN CARE SMOOTHING EYE GEL s překvapivě chladicím účinkem zkrášluje pleť kolem očí a vyhlazuje drobné linky.

Marionnaud - BeautySpecial

Vyhlazující plátýnková maska MARIONNAUD SKIN CARE BEAUTIFYING SILVER MASK pleť okamžitě omlazuje, vyhladí vrásky a jemné linky. Dopřejte si svůj dvacetiminutový beauty rituál. Jak moc je důležitá voda? Voda v našem těle tvoří 60–80 %, přičemž celých 15 % je uchováno v pokožce. Vnější agresory a stres pokožku dehydratují, a ta pak vypadá mdle a předčasně stárne. Žíznivou pleť ale přicházejí zachránit produkty z řady Marionnaud Skin Système Hydrate. Tři aktivní ingredience přírodního původu (kokosová vláknina, extrakt ze zeleného čaje a okysličující aktivní složky) pleť doslova napumpují hydratací. Hydratační plátýnková maska MARIONNAUD SKIN CARE QUENCHING BIOCELLULOSE MASK působí jako celkový restart pro unavenou pleť, kterou okamžitě revitalizuje, hydratuje a rozjasňuje. Noční hydratační maska MARIONNAUD SKIN CARE REVITALISING SLEEPING MASK podporuje syntézu kyseliny hyaluronové a aquaporinů, zlepšuje cirkulaci vody v pleti a mineralizuje ji.

Marionnaud - BeautySpecial

Bohatý hydratační krém MARIONNAUD SKIN CARE RICH REHYDRATING CREAM a lehký hydratační fluid MARIONNAUD SKIN CARE QUENCHING SORBET CREAM okamžitě revitalizují a halí pleť do 24hodinové hydratace.

Externí obrázek

Skvělá nelepivá gelová textura hydratačního krému na oční okolí MARIONNAUD SKIN CARE HYDRATING SOS EYE CREAM slibuje rozjasněné oční okolí, hladší kontury a svěží pohled.

Marionnaud - BeautySpecial

Více na marionnaud-rady-pece-o-plet | Marionnaud | Czech Republic |

  14:00
Témata: krása, pokožka, maska