Šansoniérka Edith Piaf, herečka Marilyn Monroe a malířka Frida Kahlo v podání tří českých žen, které spojuje nejen talent, ale i jejich (milostný) život, který se dostal na divadelní jeviště.

Vanda Hauserová je herečka a zpěvačka, kterou můžete vidět na jevišti pražského divadla Kampa. Několikrát do měsíce se převtělí ve světoznámou šansoniérku Edith Piaf. V aktuálním čísle časopisu Žena a Život se rozpovídala o tom kterou Edithinu píseň má nejraději a proč.

Herečka a zpěvačka Vanda Hauserová

Čtyřiatřicetiletá Anna Schmidtmajerová cestuje po Čechách s hudební inscenací, která nabízí originální pohled na největší sexsymbol 20. století, americkou herečku a zpěvačku Marilyn Monroe. Svou první Marilyn Monroe si zahrála už v absolventském představení ještě na DAMU.

Anna Schmidtmajerová

Blondýnka Diana Šoltýsová se pomocí kostýmu, rekvizit a především svého obrovského vnitřního náboje dokáže proměnit v legendární mexickou malířku Fridu Kahlo. S jejím životem plným vzletů a pádů se můžete seznámit ve zkušebně pražského Žižkovského divadla Járy Cimrmana. V letošním roce ji čeká několik dalších inscenací a dokonce i režírování.

Diana Šoltýsová

(Troj)rozhovor s těmito zajímavými ženami si můžete přečíst v aktuálním dubnovém čísle časopisu Žena a Život na straně 59.