Moët & Chandon, přední výrobce šampaňského na světě, představil novou sérii růžového vína Rosé Capsule Collection 2018. Jak chutná limitovaná valentýnská edice „Unconventional Love“?

Jeanne Antoinette Poissonová známá jako Madame de Pompadour (29. prosince 1721 - 15. dubna 1764) byla mimořádně vlivná osobnost 18. století, která stála za úspěchem značky Moët & Chandon na francouzském královském dvoře. Proto se šampaňský dům Moët & Chandon se rozhodl složit ji poctu. Vytvořil kolekci jedinečných postav, inspirovaných královským maškarním bálem, vyobrazených však ve velmi nekonvenčním a moderním pojetí.


Odvážně řešená láhev nás do těchto extravagantních časů vrací a přenáší k nám jejich ducha, ovšem v ryze současném stylu.Jedná se o omezený počet lahví limitovaný pro ČR. Moët & Chandon Imperial Rosé je ušlechtilé a vyzrálé šampaňské. Jemné bublinky jsou nekonečné, elegantní aroma hrušek a jablek s máslem a se zábleskem briošek. Má nádhernou růžovou barvu s měděnými odlesky.K dostání je ve vybraných podnicích a specializovaných vinotékách. Láhev s obsahem 0,75 l se výborně hodí k oslavě životních jubileí, k romantickým chvilkám i ke spontánním rodinným setkáním. Menší balení o objemu 20 cl je pak dokonalým společníkem na vydařeném večírku.

  12:45,  aktualizováno  26. března 2019 9:55