Joe Wicks slibuje, že když podle něj budete cvičit čtvrthodinku denně a jíst jídla, která doporučuje, tak už za 90 dní bude vaše tělo hezky zformované. Důkazy? 

Stačí se podívat na spoustu jeho fanoušků, kteří na sociálních sítích hrdě vystavují svá těla poté, co dodržovali jeho program. Mají se čím chlubit!


Kniha Joea Wickse Lean in 15 popletla hlavu celému zá­stupu fanoušků. Tu jsme si prostě museli přečíst a ihned se rozhodli jeho program vyzkoušet. Jaký vlastně je? Cvičíte jen (!) 15 minut a za dalších 15 minut si uvaříte jídlo se správnou dávkou výživných látek včetně uhlohydrátů (tedy obsahující vločky, rýži, brambory, těstoviny, pečivo či pšeničné placky). Nechce se vám cvičit? Uvařte si za 15 minut jídlo, odlehčené, bez uhlohydrátů.Wicksova jídla jsou sestavená tak, aby rozhýbala metabolismus a přitom nikdo netrpěl hladem. Porce nejsou přesně vypočítané na kalorie a gramy. Musíte si je upravit sami. Podle fyzické kondice, věku, aktivity a náročnosti práce. Základem tedy je, že dobře nasloucháte vlastnímu tělu.


Poznejte tajemství této metody, nalistujte v Ženě a život č. 20 stranu 150-154


KOUPIT VYDÁNÍ ČASOPISU S TÍMTO ČLÁNKEM


  22:05,  aktualizováno  25. března 2019 19:30