Již osmý ročník udílení prestižních ocenění osobnostem, které baví a inspirují Česko na sociálních sítích byl zahájen.

_______________________________________________________________

Kdo zvládne držet krok ve zrychleném světě sociálních sítí? Ti, kteří dokáží být opravdoví a věrní svým hodnotám, které předávají svým followerům. Proto jsou ceny Czech Social Awards 2020 věnovány těm, kteří inspirují ostatní, i těm, co se rádi inspirovat nechávají,“ říká zakladatelka ankety Michaela Derynková.

Férovost a inspirace

Symbolem pro ročník 2020 je právě hledání inspirace, nikoliv soupeření.

Fanoušci mohou své favority nominovat od 1. října do 30. října, a to prostřednictvím webu CzechSocialAwards.cz nebo aplikace Czech Social Awards (iOS, Android).

Až do samého vyhlášení (29. listopadu) můžete každý týden v živém vysílání na Instagramu @czechsocialawards sledovat moderátorku letošního ročníku Zorku Hejdovou, jak zpovídá inspirativní osobnosti. Těšit se tak můžete například na rozhovor o globální inspiraci s topmodelkou Karolinou Kurkovou, na téma psychické pohody a štěstí zase promluví koučka Janka Chudlíková.

Autenticita, transparentnost a udržitelnost

Neméně důležitými principy letošního ročníku jsou i férovost a transparentnost, za které si v minulých letech převzal ocenění Karel „Kovy“ Kovář. Tradičním partnerem tohoto oceněni je McDonald’s, který se stává zároveň garantem důležitého tématu udržitelnosti. 

Nominace a hlasování

Letošní finálovou dvanáctku vybere z nominací odborná porota, která bude přihlížet k řadě kritérií, od otevírání společenských témat až po zábavný přesah. Hlasování bude probíhat Janečkovou hlasovací metodou - D21, která umožňuje rozdat více hlasů a najít tak společenskou shodu. 

Vyhlášení

Poprvé se záverečný večer odehraje bez slavnostního galavečera. Místo něj proběhne finálové završení během speciálního pořadu, kdy budou představena jména všech oceněných. Vítěze jednotlivých kategorií odhalí v exkluzivním focení i časopis Cosmopolitan

______________________________________________________________

Nominujte svého favorita na Czech Social Awards

  11:00