Pečujte o svou pokožku zevnitř. Každá denní dávka The Solution obsahuje 2,5g bioaktivního hydrolyzovaného kolagenu, speciálně navrženého pro zvýšení elasticity a pevnosti pokožky.

Kolagen The Solution od Oslo Skin Lab není jako jiné „běžné“ produkty v péči o pleť. Není to krém, který pleť hydratuje přes noc, ani maska, po které zmizí všechny nedokonalosti. The Solution je každodenní závazek zpomalit proces stárnutí, a vyzvat tak vaši pleť, aby zůstala o něco déle přirozenější, a to bez jakýchkoli procedur. Abyste dosáhli dobrých výsledků, musí se stát vaším denním zvykem, takovým malým, ale rychlým aktem péče o sebe, který začleníte do svého životního stylu.

Pozitivní výsledky užívání kolagenu The Solution od Oslo Skin Lab jsou pečlivě ověřeny nezávislými klinickými studiemi. Všechny provedené studie byly dvojitě zaslepené a placebem kontrolované. Výsledky testování vás velmi mile překvapí. Průměrné snížení hloubky vrásek kolem očí o 20,1 % po osmi týdnech užívání. Zlepšení elasticity pokožky po čtyřech týdnech užívání. Po šesti měsících užívání dokonce došlo ke snížení stupně celulitidy a celkovému zpevnění pokožky. Vyzvali jsme čtenářky časopisu Žena a život, aby samy otestovaly účinky na vlastní kůži.

Na dalších stránkách se podívejte na reakce našich čtenářek a jak testování celkově dopadlo!

  14:00