Aktivní životní styl, zvýšený stres i znečistěné životní prostředí jsou faktory, se kterými se naše pleť musí vyrovnávat každý den. A regenerace jí dává opravdu zabrat. Není proto divu, že se občas i ona cítí doslova vyšťavená a působí zašedle a unaveně. Jak tomu předejít?

Zařaďte do své každodenní beauty rutiny produkty s vitamíny, které regeneraci vaší pleti pomohou. Superhrdinou mezi vitamíny je určitě vitamin C, který dokáže plnit nejednu úlohu.

V první řadě pracuje jako silný antioxidant. Co to znamená v praxi? Vitamín C bojuje s volnými radikály, zabraňuje poškození buněk a stárnutí pleti – zejména v dnešní době, kdy jsme opakovaně vystavováni znečištěnému ovzduší, nadměrnému stresu i nedostatku spánku, který je pro regeneraci naší pleti klíčový.

Díky svým jedinečným vlastnostem dokáže utěsnit cévy, zlepšit elasticitu a zvýšit rychlost uzdravení pokožky. Tyto kvality jsou významné zejména pro ženy s křehkými anebo rozšířenými kapilárami, s kůží náchylnou k zarudnutí, ale například také pro ty, které bojují s akné.

Bylo vědecky dokázáno, že vitamín C působí proti vráskám. Pro mnoho žen je podstatný efekt, který odstraňuje zabarvení, zklidňuje podrážděnou pokožku a bojuje s dehydratací pleti stimulací syntézy ceramidu potřebné k zadržování vody.

Vitamín C také působí jako přirozený UV filtr – a to není zdaleka všechno, co dokáže. Díky objevení jeho stabilní formy jej můžete nyní najít i v celé řadě kosmetických přípravků a dopřát tak své pleti dostatečnou výživu nejen zevnitř.

Nová řada Astrid Vitamin C přináší vysoce tolerantní a stabilní vitamin C pro získání prozářené, zdravě vypadající pleti v unikátních texturách a formátech.

Externí obrázek

Kombinace vysokého obsahu vitaminu C doplněného o vitamin B3 pomáhá pleť účinně chránit před volnými radikály, posiluje produkci kolagenu, redukuje jemné vráskya zlepšuje její rovnoměrný tón. Díky antioxidačním účinkům chrání pleť před předčasným stárnutím, brání ztrátě vlhkosti a dehydrataci a pomáhá zlepšovat zářivost pleti.

Tato komplexní řada péče o pleť obsahuje denní a noční krém, koncentrované rozjasňující sérum, jemný peeling s pomerančovou kůrou a bambusovými zrny a oblíbenou textilní masku jako rychlou pomoc pro rozzáření unavené pleti.

Externí obrázek
  14:00
Témata: Vitamín C