“Užívat si výhledy na české hory a ještě se nechat unášet v komfortním PLUG-IN hybridu od Škody byla trefa do černého!” vzpomíná Sabina Tesařová.
Externí obrázek

Vstříc dobrodružství

Má první cesta, která byla díky pohodlnému automobilu Škoda Superb iV jedním velkým zážitkem, vedla do překrásného Chaletu Bedřichov. Pokud plánujete pobyt v Jizerských horách, zavítejte sem.

BESKYDY

Externí obrázek

Východní kout České republiky ukrývá mnoho krásných míst, která rozhodně stojí za návštěvu. Za zmínku určitě stojí Lysá hora, Satinské vodopády nebo například rozsáhlý horský hřeben Gruň. Právě ten jsem si díky překrásným výhledům a poměrně nenáročnému terénu (přece jen, už bylo chladněji) nenechala ujít. Je vhodným cílem pro rodiny s dětmi, ale i pro seniory. Trasa ke Švarné Hance je jen čtyři kilometry dlouhá. Pokud jste zvyklí na delší túry, můžete zvolit jedenáctikilometrovou cestu, která vás dovede až na vyhlášený Bílý Kříž. Překrásná lesnatá krajina je ale i v okolí Starých Hamrů.

ČESKOMORAVSKÁ VRCHOVINA

Externí obrázek

Pro rozsáhlé pohoří ležící na hranici Čech a Moravy je typický mírně zvlněný terén. Už z okýnka jsem nadšeně pozorovala vrcholky, z nichž nejvyšším je Javořice (837 m n. m.), která leží zhruba deset kilometrů severozápadně od Telče. Autem jsem dojela až k Velkému pařezitému rybníku, odkud vede zelená turistická značka (délka trasy přibližně tři kilometry). Na větší, zhruba osmnáctikilometrový výlet se můžete vydat po zelené a modré značce z města Telč.

Ekologické, ale mrštné

Externí obrázek

Kromě toho, že byla jízda tichá, mi ani nepřišlo, že řídím plug-in hybrid. Perfektní odpich, spolehlivé brzdy, skvělý výkon. Zvolit jsem si mohla mezi čistě elektrickým a hybridním režimem, který pracuje s oběma motory naráz.

Externí obrázek
  10:00