Vyhrajte boj s tmavými skvrnami s řadou Eucerin Anti-Pigment. Sluneční záření, hormonální vlivy a stárnutí mohou vést k hyperpigmentaci.

Zařaďte do své denní beauty rutiny čtyři produkty – denní krém, noční krém, lokální korektor nebo sérum s duálním účinkem –, které vám pomohou redukovat pigmentové skvrny, sjednotí a rozzáří vzhled pleti. První výsledky jsou viditelné po dvou týdnech a při pravidelném používání se stav pleti dále zlepšuje.

Externí obrázek

1. Eucerin® Anti-Pigment Denní krém, SPF 30 Viditelně zesvětluje dosavadní pigmentové skvrny, zamezuje tvorbě nových a poskytne pleti účinnou ochranou před UVA zářením.

2. Eucerin® Anti-Pigment Noční krém - zesvětluje pigmentové skvrny během spánku a zajišťuje intenzivní regeneraci pleti.

3. Eucerin® Anti-Pigment Sérum s duálním účinkem Sérum s dvojitým účinkem obsahuje thiamidol a koncentrovanou kyselinu hyaluronovou pro sjednocený tón a zářivý vzhled pleti.

4. Eucerin® Anti-Pigment Lokální korektor- nemastný gel se speciálním aplikátorem, který umožňuje nanášet přípravek přesně na drobné plochy hyperpigmentace.

PÉČE, KTERÁ MĚNÍ ŽIVOT

Před a Po - Výsledky po používání přípravků Eucerin Anti-Pigment po 12 týdnech

Před a Po - Výsledky po používání přípravků Eucerin Anti-Pigment po 12 týdnech

Během tříměsíční klinické studie měli možnost testující s hyperpigmentací z celého světa vyzkoušet produkty z řady Anti-Pigment s účinnou patentovanou složkou thiamidol. Výsledky se dostavily po pouhých dvou týdnech a dále se zlepšovaly po celé zkušební období. Na konci testování došlo k redukci pigmentových skvrn až o 75 %*

*Klinická studie se 34 ženami, které přípravky používaly dvakrát denně po dobu 12 týdnů

  14:00
Témata: záření