Končí rok 2018, který byl sám o sobě náročný – kvůli své osmičce i kvůli naší středoevropské minulosti. 1918, 1948, 1968, 1988, 2008 byly přelomové roky, které měly pro náš region velký význam.

Součástí aktuálního vydání Ženy a život, které je právě v prodeji, je i nádherná příloha Ezoterika. Najdete v ní spoustu tipů, jak žít šťastný život, jak zpomalit, uzemnit se a zharmonizovat.


Dočtete se v ní také, co nás čeká v nadcházejícím roce 2019.


Devítka je posledním číslem desítkové soustavy, takže slovo poslední, ukončující, na kraji či osamocený budeme skloňovat častěji než v jiných letech. Ale postupně.

Devítka nám dává příležitost uzavřít všechno, co jsme ­dosud uzavřít nemohli nebo jsme to cítili jako zátěž. Proto bude dobré sledovat indicie, které mohou ukázat směr a možnosti osvobození se od nánosů minulosti. Pokud se nenecháme zaslepit jen vidinou zátěže, najdeme východisko. Když nás ale zátěž pohltí, může to být velmi náročný rok plný obav a nejasných rozhodnutí.

Společný součet čísel roku 2019 je číslo 12, které slibuje zajímavý koktejl poznání a zábavy. Nejvíce využije rok 2019 ten, kdo bude uvolněný. Číslo 12 značí extrémy, můžeme tedy očekávat, že se věci před uvolněním vyhrotí. Tak jako slunce putuje po obloze a v nejvyšším bodě dává nejvíc ­světla a tepla, i tento rok bude mít své vrcholy, následované opadnutím napětí. Bude velmi důležité počkat si na něj. ­Pokud mají nějaké věci odejít nebo se uvolnit, rok 2019 je k tomu jako stvořený.

Celé znění textu najdete v aktuálním vydání Ženy a život, konkrétně v příloze Ezoterika.


  17:00,  aktualizováno  31. března 13:47