Začátek jarní sezony si říká o nové trendy kousky v šatníku. Zapomeňte na zimní tmavé odstíny a přivítejte sluníčko pestrou paletou zářivých barev, neotřelými potisky, jemnými a prodyšnými materiály, zajímavými střihy i slušivými kombinacemi.

Vezměte maminku nebo dceru a vyrazte za nákupy jarní kolekce do nové prodejny s.Oliver v centru Prahy v OC Palladium. Otevíráme v pátek 22. dubna!

s.Oliver - Den Matek

Pro všechny romantické duše je největším potěšením letošní jarní sezony rozevlátost. Udělejte ze sebe vílu a objevte květinové boho šaty a plisované sukně v barvách sladkých sorbetů. Něžné halenky z madeiry pak zajistí, že si budete kdekoli připadat jako na dovolené. A co teprve až si oblečete šaty s romantickým vzorem! Všechny sexy kousky inspirované 70. lety dodají vašemu šatníku svěží vítr. Na pracovní schůzce pak okouzlíte klasickými cargo kalhotami, ke kterým obléknete vypasovaný blejzr a pod něj bavlněný svetřík. Skvělým kouskem na pomezí elegance a ležérnosti je overal. Jarní kolekci najdete od dubna v každé prodejně s.Oliver i na e-shopech.

s.Oliver - Den Matek

OSLAVTE POUTO MEZI MAMINKOU A DCEROU

Přemýšlíte, jak oslavit letošní Den matek? Hledáte inspiraci na ten nejdokonalejší dárek pro svou maminku nebo dceru? Zapojte se do soutěže časopisu Žena a život o vstupenky na jedinečnou oslavu Dne matek a užijte si společně nezapomenutelný den plný zábavy a rozmazlování. Kromě zážitků si domů odnesete i hodnotné dárky. Stačí přihlásit svou maminku nebo dospělou dceru do 22. 4. na stránkách denmatek.jenprozeny.cz. Kromě spousty zábavy si budete moci vyzkoušet jarní kolekci s.Oliver se zkušeným stylistou, který vám pomůže zkombinovat co nejslušivější kousky.

s.Oliver - Den Matek
  14:00
Témata: Den matek, Jaro, látka, trend