Masky, do kterých se nejen zamilujete, ale vaši pleť spolehlivě „nakopnou“.

_______________________________________________________

Pokud vaše hýčkající péče o pleť nezahrnuje pleťovou masku, dá se opravdu mluvit o hýčkání? Pleťové masky vám pomohou dosáhnout dokonalé pleti. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud je budete používat po vyčištění pleti.

Osvěžení a rozjasnění

Potřebujete pleť tonizovat a uvést do rovnováhy? Vyzkoušejte produkt Don’t Look At Me od značky LUSH. Tato čerstvá pleťová maska má díky mleté bílé rýži hutnou texturu a exfoliační účinky. Díky grapefruitové silici a citronové šťávě bude vaše pokožka jemná a zářivá.

Pružnost a výživa

Omládněte o několik let a osvoboďte svoji pokožku od všech škodlivin. Detoxikační maska Kneipp Detox s výtažky bambusového uhlí, řas a moringy zbaví vaši pokožku až 80 % všech nečistot z okolního prostředí. Po použití bude vaše kůže znovu čistá a svěží. 

Regenerace a sjednocení

Vitamín C je silný antioxidant, který pleť zjemňuje, regeneruje a zvýší její úroveň kolagenu, čímž obnoví i její pružnost. Krémová maska Vitamín C  (receptura č. 1) obsahuje formu Superox-C, který je získávána z ovoce Kakadu Plum a chrání před působením volných radikálů. Havlíkova Apoteka nabízí dohromady 77 masek, ze kterých si vybere opravdu každá žena.

Intenzivní výživa

Chcete svou pleť doslova hýčkat? Pak jí dopřejte intenzivní péči v podobě chytré masky H2Overdose, která je kompatibilní s přístrojem FOREO UFO 2 a UFO Mini 2. Hlavními ingrediencemi této masky z jemného mikrovlákna je kyselina hyaluronová, která pleti poskytuje optimální hydrataci a ceramid 3, jenž vlhkost v kůži pomáhá udržet. Pouhé 2 minuty a vaše pleť bude jako nová.

Hydratace a zklidnění

Hebčí, vláčnější pleť, množství účinných složek a svěží šťavnaté tóny s jasně zářivými citrusovými. Hydratační maska Artistry Signature Select vaše smysly potěší barvami, konzistencí i vůněmi, jež se navzájem snoubí v dokonalý smyslový požitek. Dejte šanci speciálnímu hydratačnímu liposomu a hyaluronátu sodnému, zvláčňující složky dopřejí pleti pořádnou hydrataci.


  15:00
Témata: maska, pokožka