Tajemství krásné pleti je ukryté v termální vodě Avène, po které nese jméno i celá značka francouzské pečující dermokosmetiky Eau Thermale Avène.

Tato termální voda ve své přírodní podobě zklidňuje, působí proti podráždění i zánětu, její účinnost je podložená více než 150 klinickými studiemi a je využívaná při léčbě různých kožních onemocnění, jako je atopická dermatitida, psoriáza, popáleniny atd. Tato unikátní termální voda je srdcem všech produktů značky.

Avene_PierreFabre - BeautySpecial

A nyní přichází značka Avène s novinkou i pro tu nejcitlivější a alergickou pleť!

Řada Tolérance Control od Avène přináší okamžitou úlevu a zklidnění, rychle obnovuje ochrannou kožní bariéru a díky bohatému obsahu čisté termální vody Avène přirozeně zklidňuje, zjemňuje a působí proti podráždění. Sterilní balení umožňuje složení bez konzervačních látek a udržuje neměnnou kvalitu produktu po celou dobu používání a zabraňuje jeho kontaminaci. Jednoduché a účinné složení odrážející přirozené složení a fungování pleti je zárukou 100% snášenlivosti.

Avene_PierreFabre - BeautySpecial

Zklidňující obnovující krém obsahuje unikátní patentovanou postbiotickou aktivní látku D-SensinoseTM, získanou z termální vody Avène, která okamžitě zklidňuje pleť, dlouhodobě kontroluje její reaktivitu a působí proti všem nepříjemným projevům, jako je pálení a pnutí.

Nezbytnou péčí pro všechny typy citlivé pleti je zklidňující a zjemňující Termální voda. Je vhodná k okamžitému zklidnění či dočištění pleti a ocení ji každý člen domácnosti.

Pro odlíčení doporučujeme Tolérance velmi jemný odličovač. Jeho osvěžující textura je prvním krokem pro zklidnění velmi citlivé a alergické pleti, je vhodný i na oční partie a velmi citlivá oční víčka, má 99 % látek přírodního původu.

Nenechte už rozhodovat Vaši pleť za Vás!

Více informací na avene.cz

  14:00