Potřebujete dopravní prostředek, ale i mobilní kancelář? Pokud hledáte vůz, který je stylový, bezpečný, a hlavně praktický, pak rozhodně musíte sáhnout po zbrusu novém modelu Toyoty PROACE City.

Toyota přichází s nekompromisním vozem pro jakoukoli práci, který je schopen splnit všechny vaše požadavky. S Toyotou PROACE City zvládnete úplně všechno.

Externí obrázek

Toyota PROACE City je připravena práci. Přináší konektivitu Apple CarPlay a Android Auto, se kterou se kdykoli propojíte se světem. Určitě oceníte pozoruhodnou sestavu systémů aktivní bezpečnosti. Flexibilní a intuitivní kabina, která dokáže pohodlně posloužit i jako skvěle vybavené pracoviště, vás přímo ohromí.

Externí obrázek

Rozhodně oceníte transportní schopnosti Toyoty PROACE City, se kterou přepravíte téměř cokoli a kamkoli.

Externí obrázek

PROACE City používá některé z nejmodernějších prvků aktivní bezpečnosti, budete tak varováni před bezprostředně hrozícím nebezpečím kolize a můžete se spolehnout na automatickou okamžitou podporu, která pomáhá se nehodě zcela vyhnout nebo alespoň zmírnit její následky. V nabídce Toyoty jsou některé systémy, které žádný z konkurenčních modelů nenabízí.

Externí obrázek

Opravdu nadšeni budete i z jednoho z nejhospodárnějších Motorů z pohledu spotřeby paliva i emisí CO2, což se odráží ve velmi příznivých nákladech na vlastnictví Toyoty PROACE City.

Externí obrázek

Toyota Proace City Verso dokáže posloužit perfektně i jako rodinný vůz. Jako jeden z mála modelů na trhu umožňuje vedle sebe dát tři dětské sedačky na Isofix.

Externí obrázek
  11:13