„Zůstat, nebo jít?“ To je otázka, kterou si snad každá z nás někdy v práci položí, a je to také téma 2. ročníku konference Inspirativní Networking, na kterou vás tímto srdečně zveme. Dorazte 6. června od 9 do 13 hodin do business hubu Opero v Praze!

Chcete se dozvědět, jaké pocity a zkušenosti mají ženy, které pracují pro stejnou firmu více než 10 let, nebo naopak ženy, které se rozhodly pro změnu?  Vše se dozvíte 6. června na konferenci Inspirativní Networking 2018.Více detailů o programu konference, na které vystoupí i šéfredaktorka Ženy a život Michaela Kramárová, najdete ZDE.Při nákupu vstupenky zvolte zvýhodněnou pro čtenářky Žena a život v hodnotě 1150 Kč (950 Kč bez DPH). A pokud vyrazíte na konferenci s kamarádkou nebo kolegyni z práci, tak vás vstupenka vyjde ještě výhodněji – 950Kč (785 Kč bez DPH). Koupit vstupenku můžete ZDE.

Proč zajít na letošní ročník konference Inspirativní Networking?


Ženy, které pracují ve stejné firmě víc než 10 let, vám prozradí, co je motivuje zůstat a kde berou energii neustále rozvíjet zajetý projekt či produkt. Od žen, které podnikají, naopak zjistíte, co je vedlo k tomu, že opustily jisté místo korporací a vyměnily ho za svět nejistoty. Zasvětí vás i do toho, co pro ně bylo na začátku podnikání nejtěžší a co by dnes udělaly jinak. Dozvíte se i o zkušenostech s crowdfundingem, který může hodně pomoci, když chcete rozjet něco svého.

V panelu Jít probereme i variantu, kdy není třeba dělat radikální změnu a hned začít podnikat, někdy stačí jen změnit zaměstnavatele a práce může být hned zajímavější. Seznámíte se s ženami, které řeší podobné otázky jako vy a vzájemně se můžete inspirovat nebo do budoucna navázat spolupráci.

Pouze 50 vstupenek k prodeji!


Kapacita loňské konference se velmi rychle naplnila, tak nákup vstupenky raději neodkládejte, pokud chcete dorazit.
Akce je určena především pro ženy ze středního a vyššího managementu, nebo pro podnikatelky, které hledají motivaci do dalších let.

  14:58,  aktualizováno  26. března 2019 11:10