Nová a vysoce účinná hyaluronová řada Nuance Hyaluron Active HA5 od značky Nuance je důkazem, že na velikosti záleží! Díky pěti druhům kyseliny hyaluronové, z nichž každá má jinou molekulární velikost, působí totiž přípravky této řady nejen jako pomocník proti vráskám, ale pomáhají také redukovat a vyplňovat ty stávající. Jednoduše geniální!

Posledních pár let je kosmetický trh doslova zaplaven stovkami nejrůznějších hyaluronových přípravků, nicméně zdaleka ne všechny mají prokazatelné účinky. Aby kyselina hyaluronová opravdu fungovala ve všech vrstvách pokožky, musí kosmetičtí mágové v laboratořích hledat pro každou vrstvu její vhodnou molekulovou velikost.

Vysokomolekulární kyselina zůstává na povrchu pokožky, kde vytváří film, který na sebe váže vodu – ta se vstřebává postupně a udržuje tak svrchní vrstvu pleti hydratovanou. Toto byl ještě donedávna jediný účinek kyseliny hyaluronové. Nicméně díky vědeckému vývoji je nově možné velké molekuly kyseliny hyaluronové dále štěpit.

Řada Nuance obsahuje pět druhů kyseliny hyaluronové, každá má jinou molekulární velikost a na pleť působí unikátním způsobem – hydratují, vyplňují vrásky, zlepšují elasticitu, redukují kožní maz a póry. Výsledek?

Svěží a mladistvá pleť.

Řada byla vyvinuta ve spolupráci s českou farmaceutickou a kosmetickou společností Contipro, která v oblasti výzkumu a vývoje kyseliny hyaluronové patří k nejlepším světovým dodavatelům a zakládá si na její prvotřídní kvalitě. Přípravky z řady Nuance Hyaluron Active HA 5 obsahují další přírodní blahodárné látky, které podporují účinky kyseliny hyaluronové a působí tak synergickým efektem.

Externí obrázek

Řada obsahuje celkem 5 přípravků pro komplexní péči o pleť: Nuance Hyaluron Active HA 5 Denní krém pro suchou pleť (plus varianta pro normální až smíšenou pleť), Nuance Hyaluron HA 5 Noční krém pro všechny typy pleti, Nuance Hyaluron Active HA 5 Oční krém pro všechny typy pleti a Nuance Hyaluron Active HA 5 Sérum pro všechny typy pleti. Všechny produkty doporučujeme pro věk 30+.

Tuto novinku od Nuance zakoupíte v e-shopu Dr.Max!

  14:00