Mnohé z nás si již uvědomily, jak důležité obočí je a jak rychle dokáže měnit náš vzhled. Pěkné obočí okamžitě přispívá k upravenému vzhledu a nechá vyniknout našim očím. Jak na to doma snadno a rychle?

_________________________________________________________________

Nevýrazné a prořídlé obočí

Pokud je vaším problémem jemné obočí, které pomalu nebo vůbec neroste, nezoufejte. Sáhněte po vyživující bázi Browvo!. Obsahuje sójové proteiny a keratin – ingredience podporující růst a sílu chloupků. Bázi naneste před spaním a nechte kouzlo působit přes noc. Můžete ji také aplikovat pod jakékoli produkty na líčení obočí, které díky tomu bude vypadat hustší. TIP: Nechte produkt řádně zaschnout!

Barevný pigment obočí a prodloužení řas vám zajistí i různá séra. Růstové sérum pro řasy a obočí FacEvolution Hairplus obsahuje vitaminy A, C a E, biopeptidy a ženšenový výtažek, který podporuje prokrvení folikulu řas a obočí. TIP: Aplikujte 1× denně na odlíčené obočí či řasy. 

Zvýraznění a výplň

Potřebujete vyplnit řídká místečka a obočí zvýraznit? Nejlépe si s problémem poradí tužky na obočí. Speciální tužka na obočí Dermacol Soft Eyebrow Pencil se postará o dokonalý vzhled. Díky praktickému kartáčku zkrotíte neposlušné chloupky obočí a tužkou jemně dokreslíte a zvýrazníte tvar a nedostatky. 

Bestseller Precisely, my Brow pencilvám zajistí krásné a přirozené obočí. Jde o tužku s ultra tenkým hrotem, který vykreslí chloupky jako pravé. Z druhé strany je praktický kartáček, kterým poté obočí pročešete. TIP: Dbejte spíše na tmavší konce a jemnější začátky, obočí tak dodáte dimenzi a přirozenost.

Krásné a bohaté obočí

Pokud nemáte příliš času nebo jste majitelkou krásného obočí a vaše šikovnost vám nedovoluje nic precizního, vyzkoušejte oblíbenou řasenku na obočí Gimme Brow+.Maličký kartáček krásně pročeše každý chloupek, dodá mu barvu a zafixuje ho. Díky obsaženým mikrovláknům dodá obočí také objem! TIP: Nebojte se produkty mezi sebou kombinovat a vytvořit tak krásné obočí snadno a rychle v pohodlí domova.

Barevnou řasenku Sephora Collection Volume & Fiber Eyebrow Mascarana si okamžitě zamilujete. Okamžitý objem pro vyplnění a definování obočí je zaručený! TIP: Neobtiskává se a má dlouhotrvající výdrž. 

Pro odvážné

Příroda vám nadělila řídké a nevýrazné obočí? Dejte šanci známé metodě permanentního make-upu. Po zákroku můžete tužku na obočí klidně hodit do koše. Více o mikrobladingu si můžete přečíst zde.

Nebojte se zajít pro radu ke specialistovi. Ve vybraných prodejnách parfumerie Sephora najdete speciální růžové Benefit Brow Bary, kde vám speciálně vyškolení brow artisté poradí, jak na obočí, zdarma vám jej během několika minut vyměří, abyste věděla, který tvar či odstín je pro vás nejvhodnější.

  8:00
Témata: obočí, vzhled, řasy, Sephora