Bez čeho se letos na podzim neobejdete? Delší střihy, přírodní barvy a hlavně hřejivé a příjemné materiály.

__________________________________________________________

SPORTALM a slavné české modelky

Lyžařská kolekce, která vás přenese na vrcholky zasněžených Alp i do ulic velkoměsta. V letošní světové kampani, kterou nafotil slavný fotograf Andreas Ortner, září i české topmodelky Denisa Dvořáková, Eva Klímková a Nikol Švantnerová.

Sportalm

PUMA podporuje české umělce

Společně s nadějným tvůrcem Janem Bicanem vytvořili limitovanou kolekci mikin s názvem My děti ze stanice 2020 TJBC X PUMA.

PUMA x Jan Bican

Converse a jejich funkční kolekce

Nová kolekce GOLF le FLEUR*Gianno znovu překonala všechna očekávání. Obuv z prémiového semiše ve fialové a tmavězelené barvě je k dostání v prodejně Converse ve Westfield Chodov a u vybraných prodejců (Footshop, Freshlabels).

Converse

s.Oliver pomáhá

Pod heslem “darujeme teplo” značka pomáhá lidem v nouzi. Během podzimních a zimních měsíců darují ve spolupráci s Nadací Terezy Maxové pěti azylovým domům v ČR 200 tisíc korun a navíc teplé kabáty a bundy pro maminky i jejich děti.

s.Oliver

Circlle rozšiřuje svou nabídku

Do stávající kolekce Power nově přibydou produkty v barvě Peach Rose a Khaki a také nová a stylová varianta crop podprsenky s názvem Briana.

Circlle

Dsquared2 oslavuje otevření pražského butiku

Limitovaná kolekce vytvořená ve spolupráci s módní ikonou a filantropkou Terezou Maxovou. Kolekce vstoupila do prodeje v pondělí 5. října 2020 a 100% výtěžku z prodeje této kolekce půjde prostřednictvím Nadace Terezy Maxové dětem právě na pomoc rodinám v životní krizi. 

Mconcept

Ponožky od babičky

Hřejivý projekt proseniorské organizace Elpida se ani v době koronaviru nezastavil. Naopak. Babičky z celého Česka doma pletou originální ponožky z darované vlny. Výtěžek z jejich prodeje jde nejen pletařkám, ale také na podporu projektů, které Elpida pro seniory připravuje. 

Epilda

Čistě ženská firma DJANGORO

Šetrné a udržitelné materiály v rozumném množství bez nadměrné produkce, to je jedna ze zásad firmy. Firma dokonce pomáhá i české přírodě v rámci programu Zpátky přírodě a 5% z každého nákupu darují. 

https://djangoro.cz

Další tipy najdete v galerii:

  8:00